2752
2734

شوهرم که هیچ پولی بهم نمیده 

درآمدش رو دقیق نمیدونم چون آزاده ماشین سنگین دارن نمیره میگه کار دارم مگه چی بشه که برن 

برای باباش کاد میکنه شریکن میگه بابام بدهی زیاد داره پول زیادی برنمیداره

کلی هم قسط داره 

حالا من روم نمیشه بخوام اون هم که خودش نمیده چیکار کنم بگم هم نمیده مجبورن به زور بگیرم

خودم پس انداز داشتم طلا خریدم هیچی نموند شاغل هم نیستم یارانه ام هم با خانواده خودمه جدا نکردن هر از گاهی شارژ نیفرسته مامانم روم بشه حداقل

یعنی نیاز شدیدی به لباس ندارم کمدم پره ولی باز آدم دلش میخواد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
از اول باید سر این چیزا صحبت میکردین  شوهر شما باید همون جوری ک واسه قسطاش از سهمش برمیداره پو ...

از سهمش که چیزی برنمیداره میگه بابام امسال بدهی داره 

من باید لخت بمونم😐

اولا وظیفه شوهرته که مخارجت رو گردن بگیره بعد هم آدم مگه از شوهرش خجالت میکشه

خب اگه بگم میگه ندارم قسط دارم ولخرجی نکن آدم یجوری میشه

تو نامزدی اینطور نبودا میگفتم نمیگفتم میخرید واسه هر مراسمی هر مهمونی یکی خریدم الان هیچی دیگه واضح میگه من پول نمیدم واسه این جیزا

خودش کمو و بیش یه درآمدی داره دلالی میکنه و ماشین سنگین داره نمیدونم شاید از باباش هم میگیره

چی میگی عزیز من 

هرجور داره واسه خودش جور میکنه باید پول تو جیبی شمارو هم حساب کنه 

اشتباهت از اول بوده 

الانم باهاش صحبت کن بگو من یه مبلغی بصورت ثابت ماهیانه احتیاج دارم 

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چی میگی عزیز من  هرجور داره واسه خودش جور میکنه باید پول تو جیبی شمارو هم حساب کنه  اشتب ...

دلت خوشه بخدا با اینکه دستش زیاد هم خالی نیس 

چند هفته پیش انگار خیلی از دستم راضی بود بیست تومن پول خرد داشت انداخت تو قولکم انگار صدقه داد😐😂