2737
2734

ما عقدیم

یه سری راجب اینکه من از ظرف شستن بدم میاد میگفتم     سریع برگشت بهم گفت پی حتما ماشین ظرف شویی هم بگیر بیار

کلا بعضی وقتا ک راجب یه سری وسایل میگم  سریع میگه پس حتما بخر با خودت بیار

من حالا وارد این بحث که بعضی چیزا واقعا رو جهیزیه نیست نمیشم

درکش نمیکردم چرا اینطوری میگه و سریع ربطش میده به جهیزیه

مثلا چی میشد حتی الکی میگفت  اشکال نداره بعدا میخریم خودمون  یا هرچی

منم وسط حرفاش گفتم نظرت چیه تا 5 سال بعد عروسی هم وسایلامونو بابام بخره

یهو از دهنم در رفت گفتم خوب نیست ادم گدا باشه

خاک تو سرم😔😔😔😔 

خیلی بهش برخورد    سرسنگین شده 

واقعا حرفم اشتباه بود؟ 

زبونم خیلی تنده   نمیتونم مثل ادم بگم خب بعضی چیزا توی جهیزیه نیست  نباید به خانواده ها فشار اورد    باید به مرور تهیه کرد   نمیتونممممم اینو بگم باید حتما تر بزنم

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ن اتفاقا خوب گفتی رو نده بخواد برای پدر مادرت تصمیم بگیره که جهیزیه چی بخرن....

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
2740

ولش بابا خوب کردی دیگ خعلی پرو بازی در میاورد

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊

منم دقیقا بدم میاد یکی بهم بگه حرفایی مث حرفایه شوهرتو 

مثلا بگم اینو دوس دارم بگه از خونت بیار

یا با خودت بیار

یا بخر بیار

هم حقش بود هم تند رفتی ولی اگه عاقل باشه دیگه تکرار نمیکنه

درسته تند بود ، ولی حقش بود 

اگه بعدا گف اینجوری گفتی بگو حسی که خودم میگرفتمو گفتم 

حس میکردم به چشم کسی بهم نگاه میکنی که انگار محتاجه وسایله هر چقدر بگه منو گفتی بگو نه مگه تو دختری که جهیزیه بخری 

به هیچ عنوان گردن نگیر چون مجبور میشی عذر خواهی کنی که از همین اول میدون میوفته دست اون

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2706