2733
2739
عنوان

پلیسه بهم دایرکت داده

911 بازدید | 77 پست

ببخشید اگه تکراریه یه آقا پلیسه تو اینستا منو فالو داره۲۵ سالش میشه هفت ماهی میشه تو این هفت ماه اصلن نه استوری لایک میکرد نه دایرکت میداد حتی دیشبم راجبش تاپیک زدم گفتم چه عجیبه که دایرکت نمی‌ده یهو امروز استوریم ریپ زد گفت خوبی ممنون که استوریام رو دنبال می‌کنین زیبا خانوم❤️

موندم چی جواب بدم😁؟؟بگید

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
پسندیدت از دور و دلش رفت از اون عکس😂😂😂

خب موندم چی جواب بدم میخام یکم جدی باشم 

یچیز بگید وگرنه میرم میگم شبا که ما میخابیم آقا پلیسه بیداره🤣

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
اوف واسه جواب دایرکت فکرتون درکیر میشه؟خوشبحالتون🤦🏻‍♀️ لایک کن بره بابا 

نه عجیبه یکم بعد هفت ماه اومده دایرکت لایک خالی فقط

2740
عکس این آقا پلیسه رو نداری ما ببینیم؟اینقد تعریف کردی که باید ببینیم😁

نمیدونم چرا حس میکنم این آقا پلیسه نینی سایت داره😂چون دیشب تاپیک زدم چرا دایرکت نمی‌ده امروز یهو داد

خب من الان گیر کردم چی جواب بدم😂میخام یکم جدی باشم

خب اگه ازش خوشت نمياد كه هيچ جواب نده

ولي اگه خوشت مياد و فعلا ميخوايي سرد جواب بدي مثلا بگو خواهش ميكنم فوقش به گل بزار

كم كم خودش مياد سمتت

🫠
خب اگه ازش خوشت نمياد كه هيچ جواب نده ولي اگه خوشت مياد و فعلا ميخوايي سرد جواب بدي مثلا بگو خواهش ...

خوشم زیاد نمیاد ولی بدمم نمیاد😃🤣

خب موندم چی جواب بدم میخام یکم جدی باشم  یچیز بگید وگرنه میرم میگم شبا که ما میخابیم آقا پلیسه ...

😂😂فکر خوبیه بگو ممنون که شبا که ما میخوابیم ت بیداری😂

دور از شوخی نمیدونم رو مود جدی نیستم امشب

میترسم اینجا بوده باسه و تاپیکاتو دیده باشه اومده پیام داده😂

کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍
2706