2752
2734

سلام خانمای گل

من مدتی هست به انتخاب و بنا به خواست خودم، چادر می پوشم، همسایه ی مادرشوهر هم هستم، اما تابحال من رو با چادر ندیده، این انتخاب منه، اینطوری دوست دارم، نمی خوام مانتویی باشم مثل گذشته، نه اینکه اون طوری مناسب نیست، اما ترجیح من اینطوره، حالا از واکنش ها خیلی نگرانم، ۲ تا خواهرشوهر هم همراه مادرشوهر زندگی میکنن، به نظرتون چکار کنم؟ ۱،برم با یه جعبه شیرینی اعلام کنم، یا ۲، هیچی نگم بزارم خودشون یهویی بیرون ببینن، ۳،برم یه روز اونجا و یه جزئی اشاره کنم یا .. نظر شما چیه.. چند روزه دارم فکر می کنم کلافه شدم، میدونم که اذیت خواهم شد بخاطر بعضی واکنش ها البته در نهایت، اما مهم نیست..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کار خاصی نکن

میبینن و متوجه می‌شن 

شاید اصلا واکنشی نشون ندن

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.

زیاد سختش نکن. شما که دیگه داری میپوشی پس بپوش اگرم خواستی بری پیششون یا باهم خواستید برید بیرون با چادرت برو اگه چیزی گفتن بگو داستان اینه من اینطوری تصمیم گرفتم. خودشون چادر میپوشن؟ 

زیاد سختش نکن. شما که دیگه داری میپوشی پس بپوش اگرم خواستی بری پیششون یا باهم خواستید برید بیرون با ...

نه، قبلا مادر شوهرم میپوشیده، حدود ۱۵ سال پیش، اما الان طوری رفتار میکنه انگار خیلی کار عجیبی هست..

اولا به اونا ربطی نداره دوما چیز خاصی نمیخواد بگی خودشون به مرور میفهمن

خدایش تو واقیعت دیدم خیلیا در باره پوشش دیگران نظر میدن اخه چکاریه...حالا چادری باشه یا مانتویی ...تو زندگی شما چه تاثیری داره

لازم نیست اعلام کنی و جعبه شیرینی ببری   خودشون بلاخره میبینن بیخیال چرا واست مهمه ک اونا بفهمن ؟ اصلا هر نظری داشته باشن چ اهمیتی داره وقتی تو تصمیمی گرفتی درباره پوششت گوه میخوره یکی مسخره کنه  پوشش هر کسی ب خودش مربوطه و همه آدمها یک سلیقه ندارن 

2706