2752
2734

ایا شمام مث من فکر میکنید که عمل زیبایی عیادت نداره؟

مامانم رفته عیادت فامیلمون که دماغشو عمل کرده😐😐😐

👺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اطراف ماهم میرن عیادت  

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

عیادت نداره واقعا

خواهشاااادوتا تاپیک اخرمو گزارش بزنید

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂

والا از شما چ پنهون ماهم رفتیم عیادت خواهر شوهر همه رفتن در نتیجه ما هم باید میرفتیم 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

منم عمم‌ دماغشو عمل کرد مامانم گفت پاشین بریم عیادت بابام گفت اون واسه دل خودش عمل کرده به من چه آخرش زور مامانم به بابام رسید و رفتیم عیادت خیلی مزخرف بود عمم با دماغ گچی و صورت ورم کرده اومد پیشمون🗿

والایه نفر عمل بینی داشت براش کیک گرفتن رفتن اما همون آدم برای پیکر تراشی زنداداشش نرفت 

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
2706