2752
2734
عنوان

میرید عیادت کسی که عمل زیباااایی کرده باشه؟؟👺

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم عمم‌ دماغشو عمل کرد مامانم گفت پاشین بریم عیادت بابام گفت اون واسه دل خودش عمل کرده به من چه آخر ...

دقیقااا اخه طرف واسی دل خودش عمل کرده

اخه چه نیازی به عیادته

تازه یسریام بدشون میاد بری عیادت

👺

اگه دوست صمیمیم باشه آره 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

به نظر من این عیادت که برای عمل زیبایی هست بیشتر لذت بخشه خداروشکر ٫ان شاءالله همیشه هممون عیادت های زیبایی بریم  و کسی مریض نباشه که بخاطر مریضیش بریم ملاقاتش🤲🏻

دقیقااا اخه طرف واسی دل خودش عمل کرده اخه چه نیازی به عیادته تازه یسریام بدشون میاد بری عیادت

عمه منم بدش اومد ولی کار دیگه از کار گذشته بود😂

من خودم دماغمون عمل کنم اصلا به هیچکس خبر نمیدم بدم میاد