2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا فایده نداره پیش شوهر خودش خیلی حساسه هیچی از کسی تعریف نمیکنه اما پیش ما میگه فلانی بدنش چقد ...

چقد بی ادب

خودت تو خونه رعایت می کنی ؟؟؟از زنها جلوی شوهرت تعریف نمی کنی؟؟؟

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
با ورود مجردها و آقایون مخالفم  سایت بارداری هست اما اینجا به جواب هر سوالی میرسی جز سوالی که ...

مجرداهم ممکنه سوالای زنان داشته باشن اونا چیکار کنن؟برن تو چتای تلگرامی بپرسن؟😵‍💫

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️

اره

فضولم مگه

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

نه اصلا ولی بیشتر از اون مخالف حضور آقایون هستم درسته سایت عمومی ولی خب اسم سایت هم یه جور مشخص که برا خانوماس و کاش واقعا عم یه سایتی بود که فقط خانوما برن و راحت باشن هر حرفی دلشون میخواد یا مشکل زنونه یا هر چیزی رو که نمیشه مثلا تو زندگی و حضوری گفت به کسی اینجا مطرح کنن ولی خیلی چیزا به خاطر آقایون نمیشه و خیلی تاپیک های مشکلات زنونه تعطیل میشه 

قربان بودنت بروم...❤
همینه که میگن کم سن نیاد چون جنبه تبادل نظر رو نداره همش میخواد رو نظر خودش پافشاری کنه و کمتر انعطا ...

تروخدا از انعطاف حرف نزنین که نسل جوون به مراتب میتونه پذیرای طرز فکرای متفاوت بیشتری باشه تا کسی که با ۵۰ سال سن فقط دهنیت خودشو قبول داره 

یه نفر دو نفر فرهنگ و تربیت یه نسلو ثابت نمیکنه که با حرف یکی دو نفر از کل هم سناشون خرده بگیرین

چقد بی ادب خودت تو خونه رعایت می کنی ؟؟؟از زنها جلوی شوهرت تعریف نمی کنی؟؟؟

نه منکه چیزی نمیگم ولی یه چیزایی از بچگی رفته تو مخ شوهرم که بعدا فهمیدم به خاطر حرف های مامانش بوده

ضمن اینکه نظرشونم میخان با قلدری بیان کنن

قلدری؟چه بزرگتری هستی که یه ۱۵ ساله قلدری میکنه واست؟

یه چیزایی میگینا

کامنتی که بی تفاوت از کنارش رد شی و خودت گیر ندی بهش چه قلدری ای اخه☠️😂

بله بله موافقم یه سری چیزارو باید بدونن بچه ها مثلا زود ازدواج نکنن گول پسرای بد رو نخورن اما یه سری چیز ها هم مناسب سایت عمومی نیست چه بچه چه جوان چه مرد 

عزیزدلم میشه لطفاً این پیج رو فالو کنی @Caketoonn  به حمایت های شما دوستای گلم نیاز دارم 🥲
نه منکه چیزی نمیگم ولی یه چیزایی از بچگی رفته تو مخ شوهرم که بعدا فهمیدم به خاطر حرف های مامانش بوده

بله تربیت مهمه 

من خیلی رعایت میکنم طوریکه دخترم مثلن میگه وایی مامان دختر ، دختر عممو عکسشو گذاشته تو روبیکا میگم هیس داداشت بهش نامحرم یکهو بی هوا می بینه زشته

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
قلدری؟چه بزرگتری هستی که یه ۱۵ ساله قلدری میکنه واست؟ یه چیزایی میگینا کامنتی که بی تفاوت از کنارش ...

ی بچه دو ساله هم میتونه قلدری کنه ولی حرفای تیز و زننده نمیزاره بی تفاوت رد شی اولم من گفتم باید خودشون تربیت کافی برای نرفتن تو تایپیکای نامناسبو داشته باشن این سایت نباشه سایتای دیگه هست ک یاد بگیرن

2706