2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم مثل ایشون 20سالمه ولی دوتا بچه دارم 😁🙂

😍کی ازدواج کردی من دوسال کوچکترم ازت😂

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
خب بپرسن از یه سری مامان و ادم هم جنس و بزرگتر خودشون بپرسن بهتره یا همسنای کم تجربشون؟ اگه سلیقه ...

شما مثل اینکه با من جنگ داری 

من نظر شخصیمو به استارتر گفتم چون استارتر نظر شخصیمون رو خواست 

شما هم میتونی نظر خودت را ثبت کنی 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما مثل اینکه با من جنگ داری  من نظر شخصیمو به استارتر گفتم چون استارتر نظر شخصیمون رو خواست&n ...

وا☠️چه جنگی محترمانه نظرمو دادم چون باهات مخالفم جنگ دارم؟☠️😂😂😂خب منم نظر شخصیمو درباره نظر شخصیتون دادم

اگه کامنت گرفتن رو دوست ندارین میتونین کامنت ندین

این جمله هم بدون هیچ جنگی نظرمه😂انگار میشناسمتون که بتونم خصومتی داشته باشم😂

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
سال94عقدشدم 98عروسی کردم 99هم دخترم دنیا اومد سال1401هم پسرم😁😁

ای خدا جونم😍چه بچه بودین😍😂

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
متاسفانه تو روستای ما همه زود ازدواج میکنن😑

🥲واقعا خیلی کمه برا ازدواج