2752
2734

با ورود مجردها و آقایون مخالفم 

سایت بارداری هست اما اینجا به جواب هر سوالی میرسی جز سوالی که درباره بارداری و زایمان باشه 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من از پونزده سالگی عضوم و هییییچ چیز نامناسبی هم ندیدم اینجا تا الان که ۱۹ سالمه..  مامانمم از اول خبر داشتن و عضو هستن اینجا🥰الکی سعی نکنین فاز مامان بازی و عقل کل بردارین واسه بقیه 

اینجا ارث باباتون نیست و به شما ربطی نداره کی بیاد کی نیاد جنابالی فقط میتونی واسه کاربری خودت تصمیم بگیری🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با این حساب کاربرای سایت به ده درصد تعداد فعلی هم نمیرسن

مهم نیست نرسن ،  مگه ‌تعداد‌ مهمه 

اینجا مثلا سایت بارداری اما خلوت ترین تاپیکها مربوط به سوالهای بارداریه

یه صلوات برای نوزادم میفرستی 🙏
کاش مادر شوهر منم به امضای تو اعتقاد داشت واقعا

الهی که بگردم ......حداقل خودت رعایت کن موقع تعریف اخم کن ....بعد توی خونه خودت رعایت کن موثره

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
واییی اره یکی براش نوشته بود اگه معدت سوراخه ممنکنه به رحمت برخورد کنه😂😂😂😂 کلی خندیدم

هم عصبی شده بودم هم خندم گرفته بود سریع تاپیکو ترک کردم چون ممکن بود هر چیزی از دهنم در بیاد

پروفایل عکس خودم نیست
من از پونزده سالگی عضوم و هییییچ چیز نامناسبی هم ندیدم اینجا تا الان که ۱۹ سالمه..  مامانمم از ...

همینه که میگن کم سن نیاد چون جنبه تبادل نظر رو نداره همش میخواد رو نظر خودش پافشاری کنه و کمتر انعطاف داره

من از پونزده سالگی عضوم و هییییچ چیز نامناسبی هم ندیدم اینجا تا الان که ۱۹ سالمه..  مامانمم از ...

مثل من😂منم از پانزده عضوم 

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....

به نظر من پیش یه سری مامان تو سایت باشن بهتره تا تو اینستا و تلگرام سرگرم شن🦦

یه ذره اینکه بدبینشون میکنه به زندگی هست که خب بخشیش واقعیت زندگیه بالاخره باید متوجه خیلی چیزا بشن 

خیلیاتون از سر اینکه خودتون خوشتون نمیاد ازشون و حضور تینیجا سلیقتون نیست گفتین ولی خب میتونین تو تاپیکاشون نرین

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
الهی که بگردم ......حداقل خودت رعایت کن موقع تعریف اخم کن ....بعد توی خونه خودت رعایت کن موثره

نه بابا فایده نداره پیش شوهر خودش خیلی حساسه هیچی از کسی تعریف نمیکنه اما پیش ما میگه فلانی بدنش چقدر سفید و س.کسی بود 

واییی منم یه y300 هواوی درب و داغون کننند داشتم تنها کاری که میشد باهاش کرد تو نی نی سایت اومدن بود ...

😂😂😂🤣👍

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
2706