2733
2734
عنوان

چقدر بعضیا تازه به دوران رسیده ان

631 بازدید | 39 پست

بچها ما تو اطرافمون خیلیا مهاجرت کردن ولی تا حالا به این موردا برنخورده بودم 

یکی از دوستام تازه ۵ ماهه رفته  انگلیس یکجوری حرف میزنه ک انگار از بچگی تو انگلیس بزرگ شده یک جوری با دید از بالا نگاه میکنه به ایران و اینا 

مثلا بحث معلمامون بود همچین ی جوری گفت  معلمای ایران ک به درد نمیخوره بیای اینور چی میگی 

هعی هر بحثی میشه  میکوبه تو سر ایران 

رو مخم میره 

یعنیا دلم میخواد بهش بگم خوبه تا ۵ ماه پیش تیو همین ایران زندگی میکردی 

ولی خب اگر چیزی ام بگی انگ حسادت میزنه 

واقعا متاسفم کاشکی خودشونو گم نمیکردن

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

عید فطر رفتیم گرگان 

بعد براش فرستادم گفتم یادش بخیر دو سال پیش باهم اومدیم اینجا 

بعد خیلی جدی گفت این طبیعتش ک هیچی نیست 

بیای فلان جا رو ببینی چی میگی

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب شاید راست میگه 

حتی برای خاطراتش ارزش قائل نیست این اذیتم میکنه 

همه چیز ایرانو میگه بده 

معلماش بده 

طبیعتش بده 

فلان بده 

هرچی میگیم میگه بده 

حتی برای خاطراتش ارزش قائل نیست این اذیتم میکنه  همه چیز ایرانو میگه بده  معلماش بده&nbs ...

هعی ام میگه واقعا هر چه سریعتر خودتونو راحت کنین از ایران 

2740
حتی برای خاطراتش ارزش قائل نیست این اذیتم میکنه  همه چیز ایرانو میگه بده  معلماش بده&nbs ...

خود تحقیره :)

نمیدونم مدال بهشون میدن از این که هویت ایران و ایرانی رو تحقیر کنن؟

یه روز تمام راه هایی رو که با قلبت رفتی با عقلت بر میگردی :))))                                                                            # خدای 🌈
عید فطر رفتیم گرگان  بعد براش فرستادم گفتم یادش بخیر دو سال پیش باهم اومدیم اینجا  بعد خ ...

بگو درمورد بهتر یا بدتر نگفتم ،دارم درمورد خاطراتمون حرف میزنم

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست

بهش بگو بزار برسی 😂 بعد 

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        
2706