2752
2734
عنوان

چقدر بعضیا تازه به دوران رسیده ان

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 39 پست

بگو ما در عوضش تیر برقامون چوبی نیست

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

جالبه دختر عمم ۳۰ ساله لندن زندگی میکنه و سیتیزنه هرساله میاد ایران برای امور درمانی و .... همش میگه وای چقدر شما اینو دارید اونو دارید این چه مفته اون چه باحاله و بشششدت پشیمونه از رفتنش

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

دوست من سر شش ماه لهجش عوض شد نکبت 

بعد اینکه خودش رو بیزی نشون میده دیگه خیلی داغونه 

این آدم داشت می‌رفت توقع داشت فک و فامیل من واسش وقت بگذارن واسه مهاجرت راهنماییش کنن بعد یهو بی جنبه بازی هایش شروع شد 

همین که میگی 

تازه به دوران رسیده هستن 

جدی نگیرش بیچاره رو ولش کن خوش باشه 

مثل یکی از دوستام خونش رفت تهران همش نیگه تهران تهران حالا ما مرکز استانیم کرمانشاه البته اون ایلام بود هرچی باشه تهران لباس تهران 

امکانات تهران 

تفریح تهران ،رانندگی تهران 

دیوانمون کرده حالا ما کرمانشاه همه امکاناتی داره

راستی بگو ما تو خیابونا مون دستشویی داریم و مردم تو خیابون کارشون رو نمی‌کنند و خیابون بوی 💩 نامیده.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
هعی ام میگه واقعا هر چه سریعتر خودتونو راحت کنین از ایران 

حکایت اون بنده خدایی از روستا میره تهران بعد سه ماه برمیگردن بز میبینه میگه واه مامان این شاخ درازا چین

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

انگلیس؟!

اگه پزشک فوق تخصص یا مولتی میلیاردره کمی درست میگه

اما غیر از اینا باشه جز برده کار بهش نگاه نمیشه اونجا

به چشم ادم حتی نمیبیننش

مطمئن باش حالش بده که اینجوری حرف میزنه :)

ما عشق را فقط با عشق تقسیم میکنیم 💔
جالبه دختر عمم ۳۰ ساله لندن زندگی میکنه و سیتیزنه هرساله میاد ایران برای امور درمانی و .... همش میگه ...

اونم چرت میگه 

خیلی سخته برگرده بمونه 

با پوند پول در میاره ریال خرج می‌کنه بایدم بگه ارزونه 

بهش بگو بزار برسی 😂 بعد 

همووون 

یکی از دوستای بابام چند ساله انگلیسه  

نزدیک ۲۰ سال هیچوقت چنین رفتاری ازش ندیدم تازه اون سریع ک برگشته بودن میگفت دلم میخواد برگردم ایران دیگه سنم ک رفته بالا حوصله غربت و اینارو ندارم

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
مثل یکی از دوستام خونش رفت تهران همش نیگه تهران تهران حالا ما مرکز استانیم کرمانشاه البته اون ایلام ...

عه منم کرمانشاهیم 😁

یه روز تمام راه هایی رو که با قلبت رفتی با عقلت بر میگردی :))))                                                                            # خدای 🌈

هرچند احتمالا خیلی از حرفاش درسته ولی وقتی انقدر الکی تعریف میکنه شک نکن از درون ناراحته و به زودی برمیگرده

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
2706