2737
2734

ببینید دوستان من شیراز زندگی میکنم ولی به واسطه ی شغلم دو ساله که تو شهر کوچیکی که اصالتا اهل همین شهریم برگشتم و زندگی میکنم. و شهر کوچیک ما از زمان قدیم جز شهر های مذهبی بوده. اکثر خانم ها چادری و محجبه بودن. حتی توی راهنمایی و دبیرستان دخترانه چادر اجباری بود. و دختر های دهه ۶۰ و ۷۰ تو دوران نوجوونی شون نسبت به دخترهای شهرهای بزرگ تو محدودیت بیشتری بودن. ولی چند ساله شاید به واسطه ی فضای مجازی آزادی ها بیشتر شده و دخترها کلا از اون حالت مذهبی فاصله گرفتن و حسابی تیپ های خفن میزنن و همه عمل کردن و روابط خیلی آزادانه تر شده. و من حس میکنم الان اکثر دخترهای شهر مثل تازه به دوران رسیده ها رفتار میکنن. زیاد خودشون رو میگیرن از دماغ فیل افتادن انگار همش احساس خوشگلی و اعتمادبنفس کاذب دارن. در صورتی که دوستای قدیمی ترم که تو شهر بزرگ زندگی کردن خیلی خاکی تر و راحت ترن

شهرتو عوض کن

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسی لطفا جوتب بده اگه پیاممو دیدی ، از کامپوزیت دندونات راضی هستی ؟؟ دندونای خودت اسیب ندیده ؟؟ توروخدا راهنمایی کن من ی دندون دارم سالمه ولی شکسته و کج شده خیلی زشته همون جلو هم هست دکتر گفت کامپوزیت ... تاپیکتو خوندم استرس گرفتم یعنی با همین دندون شکستم سر کنم یا خوبه؟

2740