2752
2734
موقع رقص دونفره اون دست گل بی صاحابو ول نکردم اخه بگو اونو چرا عین ... هی تو دستت میچرخونی  تو ...

وای حق داری چند روز پیش ی عروسی رفتیم حرصم در اومد عروس ازثانیه اول اون بی صاحبو ول نکردتا اخر کلارقصش با گل بود خیلی رو مخ بود 

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موقع ورود به جای اینکه اسفند دور سر داماد بگردونم بریزم توی آتیش 😶 دور آتیش گردوندم بعدم انداختم تو ...

🤣🤣🤣🤣🤣

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)
واقعا؟ منم میترسم دوام نیارم هرچند پسره شرایطش خوبه ولی من از خودم مطمئن نیستم چون من کل خانواده ...

من با فاصله دوساعت سر خیلی چیزا عذاب کشیدم .مهمون داشتم جشن داشتم دست تنها بودم حامله بودم تنها بودم 

واقعا؟ منم میترسم دوام نیارم هرچند پسره شرایطش خوبه ولی من از خودم مطمئن نیستم چون من کل خانواده ...

والا بهترته بنظرم قبول کن دور شو راحت زندگی کن اگر پیش فامیل موندی تمام عمرت باید حرف و خاله زنکی رو تحمل کنی

منم باگل رقصیدم قشنگ شده که البته گلم کوچولو وجمع وجوربود

قشنگ هست ولی نه دیگه از اول تا اخر فقط گلو تکون بدی 😑اون همش گل دستش بود 

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

اینم بگم شام عروسی امون افتضاح بود متاسفانه آشپز تر زده بود

شوهرم خیلی عصبی شد گفت نمیزارم شام بخوری و من شام نخوردم و فیلمشم نگرفتیم 

تف تو این شانس😂😂😂😂😂😐😐😐

2706