2733
2734

وااااای رقصم وااااااااااای

چنان می رقصیدم که باید منو می گرفتن از بس تند می رقصیدم لعنتی یه نفرم تو اون جمع بهم نگفت یه کم سنگین بشین.همش وسط بودم و با دور تند بندری می رقصیدم،اَه لعنت به من با عروس شدنم.

به همه آرزوهام قول رسیدن دادم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=338840307]😂😂😂😂 19 سالم بود نادان بودم  کجا نادان بودی منم ۱۹ عروس شدم ...و ...

😂😂😂😂

مامانم انقدر دعوام کرد🤣 می‌گفت خیر سرت عقدته دنبال مسخره بازی هستی 

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨
یعنی موقع رقص دسته گل و نیاریم ؟ خیلی بد میشه ؟ 

نه تو رقص دونفره بد میشه من اون لحظه فکرمیکردم خیلی کار خوبیه تا اینکه فیلممو دیدم🤣🤣🤣کلا دست ادم پر باشه نمیتونه رقص خوبی داشته باشه 

فیلم بردار خییییلی حرفه ای باشه این چیزارو میگه

مثلا تو یه عروسی دیدم که فیلم برداره به همه گفت بیاید دور عروس داماد گرد شید رقص دونفره میخوان انجام بدن گوشیاتونم دربیاری با نور تکون بدید ، خیلیییی خوب بود فیلمشم خوب شد🥺🥺

وااااای رقصم وااااااااااای چنان می رقصیدم که باید منو می گرفتن از بس تند می رقصیدم لعنتی یه نفرم تو ...

باحاله که😂😂😂

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨
😂😂😂😂 مامانم انقدر دعوام کرد🤣 می‌گفت خیر سرت عقدته دنبال مسخره بازی هستی 

واقعا عالی بودی بین اینهمه کامنت .

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
موقع رقص تانگو اگ شوهرم منو نمیگرف با کله میوفتادم😐😂 شب عروسی موقع رفتن ب خونمون باید گریه میکردم ...

تازه چون از دیروز چیزی  نخورده بودم بی تفاوت ب بقیه نشستم غذا میخوردم حتی آرایشمم مهم نبود دیگ زنعموم و مامانم از روبرو اشاره زدن کوفت بخور یواش تر  بخور تو ملت آبرومون رف😐😐😂😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
نه تو رقص دونفره بد میشه من اون لحظه فکرمیکردم خیلی کار خوبیه تا اینکه فیلممو دیدم🤣🤣🤣کلا دست ادم ...

وای اره چقدر قشنگ میشه اینطور ولی متاسفانه کسی همکاری نمیکنه 

واقعا عالی بودی بین اینهمه کامنت .

😂😂😂

اون موقع که متوجه نبودم،الان که بعد سالها فیلمو می بینم می فهمم چقدر تباه بودم.

خب چون الان طرز فکرا و علایق و اینا عوض شده برا اون موقع اوکی بوده ولی الان مثلاً رقص آروم مده آرایش لایت تور فلان مدل. حس بد نگیر مهم اینه خود واقعیت بودی ♥️