2733
2734

اعصابم خورد میشه یادش میوفتم سوتی نیس البته

حین ورود ب تالار لباس زیر پام گیر کرد بهش لگد زدم 

ادیتور دقیقا همون لحظه رو گذاشته تو فیلمم

ای کاش با دستم بلند میکردم جلوی لباسم رو 😑😑😑😑😑😑😑😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عروسی خودم که نه ولی روز عقد داداشم به جای فامیل عروس خودم گفتم عروس زیر لفظی میخواد 💔😐

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
خالم باهام قهربود نیومد منو ببینه تبریک بگه منه خر رفتم تومهمونا بهش دست دادم دست نداد

واه واه ..عجب تحفه ای ..

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
اینقدر دست و سوت و جیغ زدم.خواننده میگفت از عروس یاد بگیرید😏 یکی نبود بزنه تو سرم بگه اروم بشین 🫥

اشکال نداره که منم عقدم از جو گیری زیاد کردی رقصیدم فکرشو بکن چقدر سم بودم قیافه همه دیدنی بود ماتشون گرفته بود😂😂😂😂😂💔

موقع ورود به جای اینکه اسفند دور سر داماد بگردونم بریزم توی آتیش 😶 دور آتیش گردوندم بعدم انداختم تو آتیش 😶😂

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨

اونقدر گرسنه بودم شامو عین شتر میجویدم تو فیلم عروسی هم افتاده هرکی میبینه میخنده

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ما رسم داریم قبل اینکه بریم محل عروسی بریم خونه پدر عروس بعد از اونجا سوار ماشین عروس شیک بریم محل برگزاری چشن(تالار)ما رفتیم تو خونه من کفشمو در آورده بودم اومدیم بیرون شنل تا چشمام هی شوهرم دستمو می‌کشه بریم تو اون سرو صدا هی میگم کفشم کفشم ،اخر شوهرم هر چی دستمو کشید نرفتم ترسید اومد در گوشم گفت چی شده،گفتم نامسلمون کفش ندارم حالا بین صدتا کفش دنبال کفش من می‌گشتن ملت،من نباید کفش در می آوردم ولی طبق عادت در اوردم  

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 
وای نگو بعد چی شد کسیم متوجه شد؟😂😂 منم ترس همینو دارم 

نه خودموجمع وجورکردم لباس عروس گیرکردزیرپام

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
2706