2733
2734
عنوان

شکر گزاری

46 بازدید | 13 پست

خدایا شکرت تن سالمی دارم 

خدایا شکرت پدر و مادرم در سلامت هستند

خدایا شکرت بچه هام سالم خوب هستند 

خدایا شکرت همسرم منو دوست داره و بهم احترام می‌زاره وبه من وفاداره 

خدایا شکرت هیچ بدهی ندارم  

خدایا شکرت پولدار شدم 

خدایا شکرت بچه هام خوب رشد میکنند 

خدایا شکرت بچه هام بد دهن نیستند 

خدایا شکرت که هممون سالمیم و درسم خوبه و امروز خیلی خووووووب بوووووود خداااااا جوووووونم شکررررت یه دنیاااااااا شکررررت

خدااااااا جووووووونم دووووووستتتتت داااااارمممممم.

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 

خدایا شکر بخاطر تنفس منظمم

خدایا شکر برای دیدن ستاره ها

خدایا شکر برای شنیدن صدای گنجشک ها

خدایا شکر حس لامسه من کاملا سالمه

خدایا شکر بخاطر حس بویایی و اسشتشمام بوهای خوب 

خدایا شکر بخاطر حس چشایی و مزه های متنوع

خدایا شکر بخاطر صبور بودنم 

خدایا شکر بخاطر سفره ای که دورش میشینیم و غذا میخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم فقط من یه چیزی بگم؟

یه متنی رو خوندم که نوشته بود تو شکرگذاری و قانون جذب به جای اینکه از فعل منفی استفاده کنید فعلو مثبت کنید

مثلا به جای اینکه بگیم بچه ها بددهن نیستن بگیم بچه هام مودبن

یا به جای اینکه بگیم بدهی ندارم بگیم به اندازه نیازهام پول دارم

دلیلشو نوشته بود جذبو بیشتر میکنه

حالا بازم خودت میدونی من چیزی رو که خوندم فقط خواستم بهت منتقل کنم🥰🤝♥️

2731
عزیزم فقط من یه چیزی بگم؟ یه متنی رو خوندم که نوشته بود تو شکرگذاری و قانون جذب به جای اینکه از فعل ...

ممنون گلم  مرسی که گفتی من همین نی نی سایت شنیدم  واس قانون جذب  اونطوری که بلد بودم استفاده کردم از این به بد مثبت می‌نویسم 

یعنی به نظر شما اینکه بگم بد دهن نیستند ممکنه برعکس بشه یا تاثیر نذاره؟

ممنون گلم  مرسی که گفتی من همین نی نی سایت شنیدم  واس قانون جذب  اونطوری که بلد بودم ...

نه نهههه عزیزم اصلا تاثیر منفی نداره

ولی واسه جذب بالاتر میگت فعلو اگه مثبت کنیم بهتره

مثلا به جای اینکه بگیم خداروشکر که مریض نیستم

بگیم خدایا شکرت که سالمم از دستام استفاده میکنن پاهام منو به مقصد میرسونن و...

2740
ممنون گلم فقط اینو هر روز باید بگیم دیگه درست من زیاد اطلاعات ندارم ازش 

اره عزیزم معمولا هر روز انجام میدن

ولی مثلا من هر وقت یادم میفته میگم مثلا حموم رفتن خدایاشکرت ما آب داریم برای استفاده و پاکیزگی موقع خوابیدن خدایا شکرت که ما یه خونه امن داریم برای استراحت و...

اره عزیزم معمولا هر روز انجام میدن ولی مثلا من هر وقت یادم میفته میگم مثلا حموم رفتن خدایاشکرت ما آ ...

بعضی وقتا نوشتنش یادم می‌ره به نظرت میشه تو دلم بگم بازم قبول یا نه فقط نوشتن یا باصدای بلند گفتم قبول

بعضی وقتا نوشتنش یادم می‌ره به نظرت میشه تو دلم بگم بازم قبول یا نه فقط نوشتن یا باصدای بلند گفتم قب ...

آره عزیزم فرقی نمیکنه خیلی ولی یه عده میگن بنویسید بهتره

من رو مودش باشم مینویسم نباشم همینطوری میگم بنظرم شکر گذاری لحضه ای ما تو لحضه یاد داشته هامون میفتیم