2733
2739
عنوان

برای سینوزیت و میگرن درمانی بلدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 99 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در ضمن من زیر کتری یه اجاق خوراک پزی کوچیک داشتیم که زیر شعله رو کم کرده بودم و نمی ذاشتم از جوش بیفته .و حسابی تنفس میکردم زیر لحاف .اگه اجاق ندارید از زیر لحاف بیرون نیاید و بدید کس دیگه ای دوباره رو ی اجاق گاز خونه ،بزاره تا از دوبار ه بجوش بیاد و از داغی نیفته .

2731

هرگز با موی خیس نخوابید. از حموم که اومدین پیشونی رو بپوشونید. یه مدت پیشونی رو بپوشونید در هرحالی.

هرشب یک لیوان استخدوس، با عسل میل کنید. تا یک سال ادامه بدین.

استنشاق چای کمرنگ+چند قطره ابلیمو+خیلی کم نمک، از بینی بالا بکشید از دهان دفع کنید. سخته ولی می ارزه.

شبها یک قطره روغن بنفشه در هر سوراخ بینی بچکونید. سرعقب باشه که داخل سینوسها بره.

به پیشونی و ملاج روغن بنفشه بزنید.

بخور آب نمک هم خوبه. بعد از بخور حتمااا سر پوشونده بشه.

2740

خب من هم سینوزیت دارم هم میگرن...واسه سینوزیت موهام خیس میشه حتماحتمابایدسشواربکشم وگرنه توخونه هم که باشم احساس میکنم یه لوله ازپیشونیم اومده تارودماقم ومتورم شده سردردشدیدمیگیرم دکتررفتم گفت باسرم شستشوبکش تودماقت چندبار...حالامیگرن نگم براتون که سردردوحشتناک وحالت تهوع میگیرم بایداتاق تاریک برم وازین قرصای مسکن قوی بخورم والبته جوشونده که گرمی باشه خیلی خوبه..عطاری بایدبری چون مسکن هم عوارض داره جالب این‌جاست دندون دردوعفونت گوش هم همین علایمو دارن حتمادلیل سردردتونوکشف کنین شایدگرسنگی باشه شایدافتاب خستگی یاچایی نخوردن...

2706