2752
2734
عنوان

برای سینوزیت و میگرن درمانی بلدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب من هم سینوزیت دارم هم میگرن...واسه سینوزیت موهام خیس میشه حتماحتمابایدسشواربکشم وگرنه توخونه هم ک ...

عزیزم این بخوری که من گفتم رو انجام بده .ان شالله جواب میگیری .سر درد تون جواب میده .مادرم ما زمانی که بچه بودیم سر دردهایه بدی میشد.دکترها سر در نیوردن تا اینکه یه آقایی از فامیلها گفتن این بخور رو انجام بده .درست میشه .مامانم انجام داد و خوب شد .راستی یکی از ترکیباتش گل ختمی رو یادم رفت بنویسم .

هر دو دارم 

برا سینوزیت آب سیر رو بگیر و به ازای هر قطره آب سیر ۵ قطره آب مقطر بریز بعد بریزش داخل جای قطره بینی تا سه روز روزی یه بار جوری که سر کامل بالا باشه بریز توی بینی ات سینوزیت رو از بین میبره

برای میگرن 

۴۰ روز صبحها ناشتا ۱۴ عدد مویز با نصف لیوان عرق بیدمشک که از شب قبل خیس کردی بخور اگه خوب نشدی من از نی نی سایت میرم 

برای سینوزیت هم بیشتر باید مراعات کنی باد سرد و مستقیم نخوره و اینکه 

یک عدد قابلمه روحی بذار رو حرارت مستقیم کمی داغ بشه بعد نصف لیوان شیر بریز داخلش که از داغیش بخار بلند بشه صورتت را بگیر جلوی اون بخار البته با احتیاط و دورتر باشه 

الحمدلله رب العالمین ...

منم میگرن دارم ، خصوصا بعد از ورزش و رقص عود می‌کنه 

چون آب بدنم تحلیل می‌ره 

باید آب زیاد مصرف کنی 

من موقع سر درد ، عطر و رایحه اسطوخودوس بو میکنم ، آرام می‌کنه درد رو ، حتی گاهی نیاز به مسکن ندارم 

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
فندک رو به چی میزنی که روشن شه؟

ته یه قاشق پارچه ببند الکی برن بهش اتیش برن قسمت ته داخل لیوان دو دور زود بچرخون آتیش رو لیوان برگردون رو محل مورد نظر یکم لبه لیوان رو فشار یده کامل رو پوست بشینه پوستت میاد بالا ۵ دقیقه بمونه بعد انگشتت رو فشار یده رو پوست بغل لبه لیوان تا جدا بشه 

سلامتی و خوشبختی دخترم
برای میگرن  ۴۰ روز صبحها ناشتا ۱۴ عدد مویز با نصف لیوان عرق بیدمشک که از شب قبل خیس کردی بخور ...

مویز رو داخل عرق بیدمشک خیس کنیم ؟

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
2706