2752
2734

خواب دیدم دختر عموم که فوت کرده اومد بهم گفت خواهرم مریض به بابام بگید پول بده بره دکتر 

بیدار شدم زنگ زدم به خواهرش کفت دیشب تب و لرز داشتم شوهرمم نبود پول تو کارتم نبود روم نشد زنگ بزنم به بابام🥺

دختر عمه مامانم اومد به خوابم

و یه خبر بهم داد که ۱۰سال بعدعین همون حرفی که گفته بود اتفاق افتاد

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من معمولا خواب های عجیبی میبینم که تعبیر هم میشن

یکیش اینکه چندبار خواب دیدم توی شیرازم و وارد یه مغازه میشم هربار

این درحالیه که قبلش خواب دیدم با یه اقای شیرازی ازدواج میکنم و همین چند هفته پیش خواب دیدم به یکی از دوستام کا یه رگ و ریشه شیرازی داره میگم فلانی سرنوشت من تو شیراز رقم میخوره

یبارم خواب دیدم بابام بهم گفت عزیزم سیگار امروزتو که یادت نرفت بکشی؟😂😂😂

آتیشِ‌تون می‌خوابه با بوی نم!
خواب ترسناکی دیدم که خواهرمم توی خوابم بود وسط خوابم فهمیدم این یه خوابه! به خواهرم توی خواب گفتم نت ...

منم فقد یه بار تو عمرم تو خواب فهمیدم که خوابم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
2731
خواب پدر مرحومم که به کسی بدهی داست و جز خودش و اون طرف که در قید حیات نیست کسی خبر نداشت،به خوابم ا ...

خدا رحمتشون کنه .

خدا بهتون صبر بده 

خیلی خوبه که پیگیر شدید.

جدیدن هر چی خواب میبینم تعبیر میشه لامصب🫥دیگه دارم میترسم...

آدم ها وقتی ارزش هم رو میفهمن که بمیرن،برای همین عکس مرده ها بیشتر از زنده ها روی دیواره........ :)    دزیره بودن سخته وقتی میدونی ناپلئون قرار نیس مال تو باشه🥲💔 +قلبای ما آروم نمیشه تا درمانش رو پیدا نکنی آروم نمیشه..._درمانش رو پیدا میکنم اگه نشد خودم درمانش میشم....دزیره🥲🫧دختری با قلبی بنفش که خون آبی پمپاژ میکنه🫧I love my self🌊🫧 2025

کراش قبلیمو ک یه سالی هست فراموش کردم کلااا 

هر چند شب یبار میاد تو خوابم و اینقدددد اتفاقا و حادثه های عجیبی پیش میاد 

الانم هیچکدومشون یادم نی ولی یادمه هروقت از خواب پا  میشم یساعت بخاطر خوابه خوشحالم و حس خوبی دارم

درصورتی ک اصن در طول روز بهش فکرم نمیکنم 

عجیبه😂

2740
منم فقد یه بار تو عمرم تو خواب فهمیدم که خوابم

من خیلی میفهمم و حتی بعضی وقتا میتونم ادامه خواب قبلم رو هم ببینم به شرطی که خوابم کافی باشه 

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
منم خوابشو دیدم🥲تو خواب انقددد گریه کرده بودم که بالشتم خیسسسسسس خیسسس بود...ولی خداروشکر حالش خوبه ...

خداروهزار مرتبه شکر❤️ 

من وقتی خوابشو دیدم ادامه خوابم این بود ک داداشم روبه روم داشت گریه میکرد ترسیدم چشامو وا کردم دقیقاااااا همون چهره داداشم تو واقعیت جلوم بود ک داشت گریه میکرد گفتم چی شدی؟ گفت اجی من ترسیدم پا شدم دیدم مامان بابا نیستن چرا نیستن؟ نگا کردم واقعا نبودن زنگ زدم گفتم کجایین گفت خونه پدربزرگت و فهمیدم همون لحظه پدربزرگم مرده💔🌱

وزن اولیه:۶۵.۷۰۰💙وزن فعلی۶۴:۴۰۰💙وزن هدف:۵۵💙
خداروهزار مرتبه شکر❤️  من وقتی خوابشو دیدم ادامه خوابم این بود ک داداشم روبه روم داشت گریه ...

بگردم خو:)خدابیامرزتش

آدم ها وقتی ارزش هم رو میفهمن که بمیرن،برای همین عکس مرده ها بیشتر از زنده ها روی دیواره........ :)    دزیره بودن سخته وقتی میدونی ناپلئون قرار نیس مال تو باشه🥲💔 +قلبای ما آروم نمیشه تا درمانش رو پیدا نکنی آروم نمیشه..._درمانش رو پیدا میکنم اگه نشد خودم درمانش میشم....دزیره🥲🫧دختری با قلبی بنفش که خون آبی پمپاژ میکنه🫧I love my self🌊🫧 2025