2733
2739
عنوان

داداشمو بخاطر موهاش مسخره میکنن ، قلبم میشکنه ، عصبی میشمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 25900 بازدید | 144 پست
نمیدونم  باید پرس و جو کنی  حنا هندیم هست، اونو میدونم ضرر نداره  ولی خب موندگا ...

حنا هندی اتفاقا بسیارررر مضره 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
منم همینجور بودم تت دبیرستانم انقدررر تحقیر شدم و گریه میکردم  مادرم میگفت نههه زشته دست نزنی ...

خوش بحالتون مدیر و معاونای مدرسه ما صبح به صبح میشمردن یه تار از سیبیلمون کم نشده باشه🤣🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو بزرگ میشی کراش دخترا میشی داش😂😁

میگم بهششش حتی عکس ایدلا هم بهش نشون میدم با رنگای مختلف میگم ببین اینا چ دختر کشن😍😂🤌🏻

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️
نمیدونم جینجر چیه 🥲 ولی اره خیلی خوشله من خیلی دوسشون دارم 

چند سالشه داداشت ؟

حساس شده واسه همین

بعدشم بگو بعضیا ادب ندارن این تقصیر ما نیست 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2731
متاسفانه کشور ما همینطوره دختر عموی منم موهاش نارنجی هستش به خاطر رنگ موهاش خیلی اذیت شد الان با این ...

اره برمیگرده به فرهنگ کشور نمیدونم چرا چشم ندارن کسایی که از خودشون یکم متفاوت ترن رو ببینن 

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️
میگم بهششش حتی عکس ایدلا هم بهش نشون میدم با رنگای مختلف میگم ببین اینا چ دختر کشن😍😂🤌🏻

اعععع میشناسی 

والاااااا🥺😂

جیمین یکبار موهاشو نارنجی کرد بگو اینو میبینی دخترا براش جون میدادن وقتی موهاش این رنگی بود 👀😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
خوش بحالتون مدیر و معاونای مدرسه ما صبح به صبح میشمردن یه تار از سیبیلمون کم نشده باشه🤣🤣

برای ماهم ابرو زو گیر میدادن ولی ب سیبیل کاری نداشتن

حتی نباید کرم ضد افتاب هم میزدیم

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2740
سلام بنظرم تحقیق کن و انسانهای موفقی که رنگ موهاشون اینشکلی هست و پیدا کن و بهش نشون بده تا ببینه او ...

مرسی عزیزم حتما اینکارو میکنم ♥️♥️

دلم گرفت تاپیک ت رو دیدم خیلی درک‌کردم حس ت رو

توعم هرروز بهش یادآوری کن قشنگترین دختر روی زمینه ، نزار تبدیل به نقطه ضعف بشه براش تا زمانی که به سلامتی بزرگ شد سریع برشون دار براش 

کلا خیلی بد شده همه چی  دخترم نزدیک پنج سالشه بعضی کلمات رو  یه جور دیگه تلظ می‌کنه بچگونه ...

وای امان از بچه های بی فرهنگ 

نمدونم چرا خانواده به بچشون یاد نمیدن مسخره کردن یکی از بزرگترین زشتیایِ دنیاعه 

مثل موهای زن عموم و پسرعموهام😍خیلی رنگ خاص و زیباییه بیشتر به رنگ مسی شبیه هست زن عموم هیچوقت موها ...

اره خیلی قشنگنن 😍 ولی خب ممکنه مسخره بشن 🥲🤌🏻

😅دخترم چهارم هست سیبیل داره  همکلاسیاش سوژه ش کردن  اونم باهاشون میخنده چون از قبل بهش ...

وای چ خوب 😍 مطمئنی کلا ناراحت نمیشه ؟ اخه داداش منم زیاد چیزی نمیگه ولی از سکوت کردنش مشخصه اذیت میشه 

تو بقیه موارد خیلی زبون داره ولی بحث سر موهاش میشه هیچی نمیگه به طرف 

2706