2733
2734

بله میگم بیشتر رو خودت کار کن دیدگاهتو عمیق تر کن درسته اطرافیان که بی سواد باشن یعنی اهل مطالعه نباشن رو ادم اثر دارن ولی تو خودتو به اونو وصل نکن 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

شما نقش دختر پدر مادرت

همسر همسرت

مادر فرزندت رو داری

ولی اول از همه نقشه خودت برای خودت رو باید محکم کنی

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله میگم بیشتر رو خودت کار کن دیدگاهتو عمیق تر کن درسته اطرافیان که بی سواد باشن یعنی اهل مطالعه نبا ...

فک کنم خودتم متوجه شده باشی اینا همشون پسرو بالاتر میدونن

خصوصا ک الان همه ت هلاک اینن ک بفهمن من بچم چیه

دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
2731

ان شاالله حسم غلط باشه ولی انگارزن عمویی این وسط داره شما رو نسبت به جنس پسر تحریک میکنه دختر بودن بچه ات رو برات کم ارزش میکنه.درصورتی که عاقبت بخیری خودت وهمسرت و فرزندت ان شاالله زیاد خواهد بود با فرزند دختر

فک کنم خودتم متوجه شده باشی اینا همشون پسرو بالاتر میدونن خصوصا ک الان همه ت هلاک اینن ک بفهمن من ب ...

الله اکبر بله.نمیخوام نگرانت کنم ولی بازم به قربانی تاکید میکنم چشم حسود دربیاد ولی حتما خودت و شوهرت نماز شکر بخونید بچه دار شدید یادت نره

ان شاالله حسم غلط باشه ولی انگارزن عمویی این وسط داره شما رو نسبت به جنس پسر تحریک میکنه دختر بودن ب ...

ی زن عمو دارم ک اونم دخترش باردارع ولی پسرع

ی جاری ام این وسط ی پسر دارع همش پز پسرشو میده اونم مطمئنم همش بگوشه ک بفهمه چیه اگ دختر باشه شدیدا خوشحال میشه

من اصلا اصلاااا برام فرقی نداره چی باشه ب خاطر کارای اینا بیشتر میخوام پسر باشه

2740
ی زن عمو دارم ک اونم دخترش باردارع ولی پسرع ی جاری ام این وسط ی پسر دارع همش پز پسرشو میده اونم مطم ...

بله درک میکنم ولی برای همین گفتم عاقبت.ممکنه الان برای پسر ذوق کنند ولی اون پسر باعث ابرو ریزیشون شه و دختر شما مایه افتخارتون.ان شاالله صالح باشه فرزندت ویار امام زمان

بله درک میکنم ولی برای همین گفتم عاقبت.ممکنه الان برای پسر ذوق کنند ولی اون پسر باعث ابرو ریزیشون شه ...

فداتشم مرسی که وقت گذاشتی اومدی