2733
2734
۲ سال

نرو خونه زندگی مال توست گوه خوردن بیان سر زندگیت.

ببین خواهری من یک سال و نیم با یه نر دوست بودم بهم گفته بود زنمو طلاق دادم و بهم قول ازدواج داده بود یک ماه پیش زنش بهم زنگ زد کلی فحش بد داد منم بهش گفتم شوهرت بهم دروغ گفته بود ولی باز یه جوری رفتار کردم که زندگیش خراب نشه. چون اون زن مثل من بی گناه بود 

الانم به تو میگم زندگی مال توست نرو لطفا نرو و اونو بیرون کن 

لعنت به این نر های حرومزاده که زندگی زنارو به گند کشیدن 

❤خدایاشکرت❤ کاربر قدیمی ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نرو خونه زندگی مال توست گوه خوردن بیان سر زندگیت. ببین خواهری من یک سال و نیم با یه نر دوست بودم به ...

خدا لعنتش کنه،شوهرمم میگه برو میگه من نمیخوام اون زنیکه انصاف نداره میدون شوهر من زن و بچه دار ولی باز وارد زندگی شده

خسته ترینم
خدا لعنتش کنه،شوهرمم میگه برو میگه من نمیخوام اون زنیکه انصاف نداره میدون شوهر من زن و بچه دار ولی ب ...

غلط میکنه میگه برو نرو بگو من با بچم سر زندگیمم تو میخوای خودت برو

کاش با اون زنه حرف بزنی ازش بخوای پاشو از زندگیت بکشه بیرون.

نرو عزیزم بذار میخواد براش خونه بگیره هم بره بگیره میخواد طلاق بده خودش درخواست طلاق بده  تو ب ...

دخترر و آورده بود داخل انباری خونه من جلوی چشم من ،من داشتم روانی میشدم با این کارش،اگه بمونم یهو میارتش داخل خونه 

خسته ترینم
غلط میکنه میگه برو نرو بگو من با بچم سر زندگیمم تو میخوای خودت برو کاش با اون زنه حرف بزنی ازش بخوا ...

اون زن تازه آویزون شده،اومد بو تو انباری خونه من موند بود اونجا

خسته ترینم
دخترر و آورده بود داخل انباری خونه من جلوی چشم من ،من داشتم روانی میشدم با این کارش،اگه بمونم یهو می ...

آورد داخل خونه زنگ بزن ۱۱۰ چوب تو آستین هر دوتاشون کن

آورد داخل خونه زنگ بزن ۱۱۰ چوب تو آستین هر دوتاشون کن

خیلی حالم بد من وسایلامو جمع کردم که برم نمیتونم بمونم کنار مردی که اون و به من و بچش ترجیح داده همه خانوادش میگم تو بری این به روز سیاه میفته

خسته ترینم
نمیشه بمونم هر روز میاد داد و بیداد میکنه تهدید میکنه میگه نری فلان میکنم 

هیچ غلطی نمیکنه 

بگو ناراحتی هررررررری راه  بازه جاده هم دراز 

چرا اینقدر ساکتی که جرات کنه دخترو بیاره تو انباری خونت 

چرا درشونو قفل نکردی زنگ نزدی همه بریزن ابروش ببری

2706