2777
2789
اتفاقا من میخوام برم که این دختر شوهرمو بدبخت کنه اون موقع حال و روز شوهرمو ببینم ودلم خنک بشه

ان شاءالله که هر چی برای خودت و بچت صلاحه خدا سر راهت بزاره 

❤خدایاشکرت❤ کاربر قدیمی ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب میره براش خونه میگیره

بری حق وحقوقت از بین میره اگه گفت برو زنگ بزن ۱۱۰ صورت جلسه کنن وکیل بگیر

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
عزیزم فورابه کلانتری اطلاع بده وتشکیل پرونده بده وبه هیچ وجه خونت رورهانکن بروبزاراونابرن این زندگی ...

میاد داد و بیداد میکنه،یه بار برای دختر خونه رهن کرده بود ولی نمیدونم چی شد دختر رفت یه مدت باز برگشت

خسته ترینم
نمیتونم متنفر شدم ازش میخوام شوهرمو دو دستی تقدیم دختر کنم ببینم خوشبخت میشن باهام 

الان داغ هستید برید قطعا شما باختید. 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

خدا نابود کنه این گیس بریده های ج🍂 ن 🍂د 🍂ه رو

ه ر ز ه آشغال برو دنبال یه مجرد اخه مرد متاهل چرا

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
میاد داد و بیداد میکنه،یه بار برای دختر خونه رهن کرده بود ولی نمیدونم چی شد دختر رفت یه مدت باز برگش ...

دادوبیدادکنه عزیزم اهمیت نده بگواینجاخونمونه اگه هم خیلی سروصداکردزنگ بزن ۱۱۰بیادوبگوبخاطریه زن دیگه داره ازخونه بایه بچه بیرونم میکنه قانون پدرخودش ودختره رودرمیاره فقط محکم باش 

2801