2737
2734

من خیلی مهربونم خودم نمیگم از اطرافیان کم و بیش شنیدم با هر کی دوست بشم نه تنها ضرر نمیرسونم بلکه کمک لازم باشه هر کاری از دستم بربیاد میکنم اما دستم نمک نداره 

تشکر و اینا هم نمیخوام برای رضای خداست اما در عجب میمونم که طرف به شکل ناجوانمردانه باهام قهر میکنه یا بهم بی احترامی میکنه 

یه اشنا داریم به مون من تشنه است این اشنا پوست نداره من با کسی ارتباط داشته باشم و از طرفی اهل دعا و طلسم و جادو 

ممکنه دلیلش این باشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

شاید طلسم باشه ولی برا من یکی ثابت شدست ادما نمک نشناس شدن

میدونی چطوری شده اوضاع؟وقتی به یکی خوبی میکنی فکر میکنه تو کمبود داری و چون دنبال توجه ی اونی بهش محبت میکنی،در اخر فکر میکنن که چه تحفه خاصی هستن ،اخ که چقدر دلم پره.

میشه برا اینکه خونه بخریم یه صلوات بفرستی✨️❤️؟           🔹💎Ben mavi gözlü bir kızım💎🔹️
شاید طلسم باشه ولی برا من یکی ثابت شدست ادما نمک نشناس شدن میدونی چطوری شده اوضاع؟وقتی به یکی خوبی ...

دست. رو دلم نزار خواهر ادما دیگه دل مهربون نمیخوان دلشون ادم بدجنس میخاد

دست. رو دلم نزار خواهر ادما دیگه دل مهربون نمیخوان دلشون ادم بدجنس میخاد

واقعا چه حکمتیه نمیدونم ولی دیدم اطرافم هرکس بداخلاق تر بددهن تر بود مردم بیشتر بهش احترام میزاشتن و دوستش داشتن 

میشه برا اینکه خونه بخریم یه صلوات بفرستی✨️❤️؟           🔹💎Ben mavi gözlü bir kızım💎🔹️