2752
2734
عنوان

حالم خیلی بده باورم نمیشه نامزدم ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 230625 بازدید | 1362 پست
وای خدای من دارم میمیرم اروم و قرار ندارم 😔 نمیدونم چیکار کنم  گفت دیگع نمیخوام ادامع بدم و ...

عزیزم شما اگر دوستت داشته باشه برمیگرده بعدا میدونم چی میگی بسمر بخدا هرچی صلاح خودتو دخترته پیش بیاره شاید حکمت خدا بوده قبل عقد رسمیت بفهمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره عزیزم حتی تو خلوت و تنهایی ام رابطه نمیخواد مگراینکع من بخوام😔

نمیدونم ولی این عادی نیست چطور یه  مرد کنار یه زن می‌تونه خودشو نگه داره و انگار نه انگار ... این فیلما می‌تونه دلیلش باشه به نظرم .. این فیلما به شدت اعتیاد آوره و لذت داره براشون ... خوب فکر کن به همه چیز .. انشاا... هرچی خیره براتون پیش بیاد

من اعتمادمو بهش از دست دادم خیلی فکرای بدی میکنم  یواشکی فیسبوک نصب کرده بود احساس میکنم خیانت ...

منم تو عقد بودیم شوهرم بهم نزدیک نمیشد فوقش بغلم میکرد. منم گذاشتم پای حجب و حیاش. تا ازدواج کردم فهمیدم آقا سردمزاجه. یک ماه هم رابطه نداشته باشه عین خیالش نیست فقط منم که عذاب میکشم. کاش جسارت داشتم ازش جدا میشدم

توی رابطه سرد هست اصن سمت من نمیاد تا نخوام  هشت سال مجرد بود  قسم میخورد ب مرگ مادرش ک ...

میگم اسی یه چیزی

بدون شوهری بهتر از داشتن شوهر همراه با اعصاب خوردی و تنش نیست؟

هیچ قدرتی بزرگتر از خورشید ، ماه و زنی که ارزش خودش رو میدونه نیست :)
چدا نباید باهاش ازدواج کنه؟ شاخ داره یا دم؟ کره یا کور؟ ازدواج کرده جدا شده جانی و قاتل و هرزه نیس ...

منظورش اینه با شرایطی ک داره بچه داره واینا 

قطعا برای ی مرد راحتتره خب با بی بچه ازدواج کنه

دیشب گوشیش دستم بود با اجازه خودش رفتم سرچ گوگل  دیدم وای خدای من  چقد در روز ب فیلم های ...

بیکاریا برا چی میخای ازدواج کنی اونم با دختر بچه ایی ک داری چجور اعتماد میکنی دخترتو ببری خونه مرد غریبه اونم تو این دوره زمونه 

لزومی نداشت دوباره ازدواج کنی ک الان حالت بد بشه  میتونی راحت بری سرکار مستقل شی ب هیچکسم احتی ...

خیلی سخته بلد نیسم مستقل باشم 

من کلاس ناخن میرفتم همه چیزشم دارم و اماده اس 

هزینه کلاس روهم دادم 

اما نمیتونم برم و پشتکار داشته باشم 

بزرگترین مشکل من تو زندگیم همین در امد نداشتنمه دلیلشم افسردگیم و ناامیدیمه 

بعدشم 

تموم فک و فامیلم میذونه ک نامزذ کردم 

همه شون نامزدم و دیدن 

عید دیدنی باهم بودیم 

چه ضربه بزرگی میرنه بهم 

منی ک هنوز استخونام ترک خوردن 

28سالمه

مواظب دخترت باش خواهشا به هرکسی اعتماد نکن ممکنه بخاطر دخترت بیان طرفت

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

مگه میشه بعد از یه هفته که همو دیدین هیچ رغبتی نباشه 

دختر تو خیلی باید مراقب باشی 

لطفا لطفا لطفا فقط به همسر خوب فکر نکن اون ادم میخواد پدر فرزندت هم باشه حامی فرزندت و ادم امنی باشه 

اصلا خیلی خوب شد برات که این مسئله پیش اومد به نظرم خدا خیلی دوست داره 

چون زندگی با این ادم کار فرسایشی .سر یه مسئله به این سادگی گفت تموم کنیم ؟!اصلا شما اشتباه کردی ایشون حق نداره اینجوری برخورد کنه 

سرمزاج و عصبانی 

همین دوتا دلیل محکم برای ادامه ندادن به این رابطه است 

لطفا یا وارد رابطه نشو یا اگه شدی اینبار تا زمانی که کاملا رسمی نشدین نزار دخترت از این جریان بویی ببره 

صیغه جز اسیب به خانم هیچ چیز دیگه ای به همراه نداره

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706