2733
2739

بچه ها من ۲۲ سالمه و تو شهر خودمون دانشجوعم و رشته ی خوبی هم میخونم. بچه ها تازگیا حس میکنم مامانم ازم متنفر شده بخدا من عاشق مامانمم و انگار جاهامون عوض شده . من هر شب دعاش میکنم یه مهمونی رفتنی موهاشو درست میکنم بهش اعتماد به نفس میدم با اینکه درسام سنگینن ولی سعی میکنم خیلی کم ولی تو کار خونه کمکش کنم مثلا گاهی دستشویی یا ظرفشویی میشورم یا جارو میکشم یا خواهر کوچیکمو با خودم میبرم حموم که حدالامکان کمک حالش باشم ولی مامانم سر هر چیزی باهام جنگ جهانی میکنه بابام بینمون واسطه میشه طفلی . مامانم عین بچه ها درو قفل میکنه میره اتاق واقعا خیلی بد سرم داد میزنه و منم چون سنم کم نیست واقعا غروروم له میشه . خدایا آخه چرا وقتی من انقدر عاشق مامانمم اون ازم متنفره . 

لطفا نگید ازدواج کن و اینا چون نه شرایطشو دارم و نه عاشق کسی ام 

همش بر میگرده به شرایطش تو زمانی که سن شما رو داشته 

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الهی عزیزم🥲❤️ افسردگی ندارن؟ یا مشکل زمینه ای؟ باهاشون تاحالا منطقی صحبت کردی و ازشون پرسیدی ؟ ...

چرا قرص اعصاب مصرف میکنه ولی دوزش زیاد نیس و خیلی وقته که اینارو مصرف میکنه ولی تازگیا اخلاقش با من خیلی بهم ریخته خودشم فقط با من ها . وگرنه تو مدرسه معلم شادی هست تو اجتماع خانم خیلی خوش مشربی 

2740
چطور یعنی ؟

خودشو با تو و شرایطت مقایسه میکنه اون حس بهش دست میده

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
آره خودش میگه وقتی هم سن تو بودم زندگی خیلی پرتنشی داشتم 

خب دیگه 

الان اون حس بهش القا میشه و ناخواسته هستش اون عکس العملاش

بله حرفتون خیلی منطقی بنظر میاد واقعا همینطوره  ممنونم بابت راهنمایی

قربانت