2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پاک میشه

سلام بچه ها متاسفانه کاربری قبلیم(گرگ_برفی ) تعلیق شد با کاربری جدید هستم پیام هاتون و توی تایپک های متخلف صدام می‌زدید و یا تایپک می‌زدید توی اعلان میومد نمی‌تونستم جواب بدم تعلیق بودم و امیدوارم بنا بر بی ادبی نزارید❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم ۸۰ تا۹۰ درصد هم درست میگم ولی این حس هست و دلیل نمیشه شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنیدببینید میخواید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید💚ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب میکنه😍😍😍❤️❤️ ایشالا که خوشبخت باشید همیشهههه😍🥰 و اینکه من دیگه جواب کسی رو نمیدم قسم و قرآن هم ندید ممنونم💔💔❤️عضو گروه قرمز❤️وزن اولیه:۹۵.۵۵(۱۷ اردیبهشت)🫥 هدف بعدی۹۰🔒هدف بعدی۸۰🔒هدف بعدی ۷۰🔒هدف بعدی۶۰🔒هدف نهایی۵۸🔒❤️‍🔥

اسی معذرت میخوام ..

دو جلدی سینوهه رو دارم کاملا نو میفروشم با تخفیف هزینه پستشم خودم میدم قیمتش ۷۹۸ من میدم ۵۵۰ لای کتاباش حتی باز هم نشدن مرتب و نو هستن وقت نکرده بودم بخونم پول لازمم که میفروشم🥲

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !
2740
2706