2752
2734
عنوان

ختم مجرب ٫ حذف زدن با خدا 🥺😭

106 بازدید | 16 پست

عزیزای دلم فکر کنید منم یکی از نزدیکانتونم

خیلی حالم بده 

یکساله تقریبا خانوادم تقریباً از هم پاشیده 

روزیمون کم شده 

چه دعا و ختمی بگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سوره واقعه

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2731

من بعد بیشتر از ۲۰ تا چله متوجه شدم

به ختم نیست

به خوندن فلان سوره نیست

به‌چله نیست

به احساس قلبی ته

به دعایی که از ته دل باشه

که‌من نمیتونم

من انقدر ختم مجرب گرفتم

تمام کسایی که‌حاجت روا میشن برای امیدیه که تا آخرش به خدا دارن به دعایی که از ته دل میکنن

نه بخاطر خوندن ختم خاصی

برای توی سایت ول چرخیدن😎برای دکمه حذفیدن😬برای کاربریم‌کاربریت کاربرامون✊️برای تعلیقی ها که‌جون میدن👎برای لایک و پست و تاپیک‌و تعلیقی/برای حسرتای پر،بازدیدی/برای حلیم با نمک یا شکر،جنگ و دعوا/برای تاپیک‌های منشوری/برای کاربرای مرد وجنگ و دعوا/برای بچه‌مچه های کنکوری/برای کاربری و احتمال انقزاضش/برای کاربرای پر نفوذی/برای شوهر و عوق،خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه ادامش/برای روزهای خوب قبل ازدواج و/برای نی نی یار و اخلاق فوق العاده اش😈/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای کاربری که‌ناحق بیصدا شد/برای باردارای پا به مامون/برای باربی ها و‌مانکنامون/برای تپل های مهربونو/برای ساقیم ساقی ات ساقیامون/برای شام و‌ناهارا چی دارین/و‌جمله یه بچه دیگه بیارین/برای دغدغه سمی که دارین/برای جمله لول ندارین/برای دعواهای قوم و خویشی/برای داستانای دروغین/برای تو دوغت رو بنوشو/طرفدار نوشابه یا که دوغین؟/برای پست های طوماری/برای تاپیک ماورایی/برای حرفهای سیاسی/برای کاربرای احساسی/برای سیزده ساله بچه دار و/برای مادرای خانه دار و/برای استقلال زنامون/برای مدال گزارش زنامون/برای تموم روشن فکریامون/برای اعتراض های بیصدامون/برای سارا و ممدامون/برای فریاد بیصدامون/برای وقیح و کار ناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای کاربرای گیسو‌کمندو/برای خوشگلای ابرو کمندش/برای خنده های گهگداری/برای جمله دغدغه ست تو داری/برای اینکه تاپیک‌زدن نداره/برای کاربری که غصه داره/برای عقاید و فرق و جنجال/برای شوخی ها و‌کاربرای بیمار/برای ممدی که پوششش دخترونه ست/برای جغدهای شب بیدار/برای لذت ،تاپیک ممنوعه/برای ناخنی که‌پر ز گیسه/برای کاربریم کاربریت کاربرامون/برای طرز فکر دوران سلجوقه/برای هانده ایی که شبیه اش زیاده/برای زود باور های ساده/برای کاربرای علم و غیب دارُ/برای کاربرای خان زاده😃
2740

طلاق ذاریات مزمل انشراح

ولی قبلش استغفار امام صادق ک دوستمون منظورش بود

جوابِ کسایی ک دلشون دعوا میخواد رو نمیدم و براشون آرزوی آرامش میکنم😊 تاپیک هایی ک به عقایدم توهین کنند(حجاب و پوشش و رهبری و نظام جمهوری اسلامی و ...) رو گزارش میزنم

اگر غیر طبیعی به مشکل خوردین هر روز به مدت چهل روز سوره بقره گوش بده 

نماز شب هم باعث برکت و رزق و روزیه هم گره های کوچیک زندگیتون باز میکنه

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
چجوریه

استغفرالله ربی و اتوب الیه سی هزار تاس روزی هزار تا بگین یه ماهه تموم میشه ، استغفار امام صادق هم عالیه تو نت بزنین میاره تو دوماه خونده میشه روزی چهار صدتا ، استغفار امام صادق خیلی مجربه واسه رزق و روزی خودم تجربه کردم حتی بزنین تو نت تاپیکهای حاجت روایی زیادی داره 

برای رزق و روزی استغفار امام صادق معجززززه 

میکنه شصت روز پی در پی هرروز 400 مرتبه با 

توجه بخون 

أَسْتَغْفِرُ اللهَ الَّذی لا إِلـهَ إِلاّ هو الْحَیُّ الْقَیُّومُ ، الرَّحْمنُ الرَّحیمُ ، بَدیعُ السَّماواتِ وَ الأَرْضِ ، مِنْ جِمیعِ ظُلْمی وَ جُرْمی و إِسْرافی عَلی نَفْسی وَ أَتُوبُ إِلَیْه