2752
2734

دخترم سومه و ریاضیش افتضاحه

هیچ علاقه ای هم نداره به ریاضی

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عیر قابل قبول نداریم که نیاز به تلاش بیشتر

این تو کارنامه یعنی مردودی؟

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤
2731

آخی.طفلکی دوست نداره دیگه.باید علاقمندش کنی.

یه معلم خصوصی کاربلد براش بگیر مثلا.اکثر بچه ها از ریاضی بدطون میاد.من همسرم بااین سنش هنوزم گاهی کابوسشو میبینه

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
عزیزم مشکلش بر میگرده ب پایه های قبل بسته ریاضی پرش پای اول دوم و سومو بخر تابستون باهاش کار کن قوی ...

دقیقا چون کلاس اولش تو دوران کرونا بود هیچی یاد نگرفته

2740

بین صد تا سوال بالاخره یکیشو درست حل میکنه دیگه.همون لحظه رو بچسب و بهش بگو آفرین چقد باهوشی، چقد ریاضی خوبی داری که تونستی مسئله  به این سختی رو حل کنی. 

همین به تدریج تشویق و دلگرمش می‌کنه به یادگیری و تلاش بیشتر.

بچه ها همون برچسبی هستند که ما بهشون میدیم. تلاش میکنن مطابق برچسبی رفتار کنن که بهشون زدیم. چه منفی چه مثبت

چرا دیگ خ خ خ ق ق  ن ت

اینا چیه دیگه😬

خیلی خوب

خوب

قابل قبول

نیاز به تلاش بیشتر

عیر قابل قبول نداریم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
بین صد تا سوال بالاخره یکیشو درست حل میکنه دیگه.همون لحظه رو بچسب و بهش بگو آفرین چقد باهوشی، چقد ری ...

درسته

اما بچه ها خیلی عجیب شدن خیلی تشویقشم میکنم ولی فایده نداره

دقیقا چون کلاس اولش تو دوران کرونا بود هیچی یاد نگرفته

اره خصوصی ببری گرونه نصفه نیمه یاد میدن اگ ریاضی کده تو شهرتون دارید ک ببر بگو بزارنش سر کلاسای هر س پایه و یادش بدن یا اینکه ریاضی پرش ۱ و ۲ و ۳ دبستانو بخر باهاش خودت خونه کار کن قوی بره چهارپ

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️