2733
2734

بچه ها من یه سوال دارم فقط خواهش میکنم کسی ناراحت نشه واقعا قصدم توهین نیست فقط از کسایی که تجربه دارن میخوام یه سوال بپرسم 

من با پسری آشنا شدم که هم ایشون و هم خانواده‌شون تحصیل کرده و خیلی با درک و مهربون هستن خودش هم خیلی پسر خوبیه ایشون ترک زبان هستن و ساکن شهر دیگه و من فارس اما هردو تهران مشغول به کاریم و ایشون هم قراره تهران زندگی کنند من فقط از همون اول اشنایی از تفاوت های فرهنگی بعد ازدواج میترسم نمیدونم چیکار کنم خودش خیلی پسر خوبیه اما میترسم سر این موضوع به مشکل بخوریم کیا تجربه داشتن؟ 

لطفا ناراحت نشدید واقعا قصدم دعوا انداختن نیست و برای هر قومیتی  بسیااار احترام قائلم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حق دارید 

بسیار معاشرت کنید 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2731

حق داری من خودمم ترکم

البته ترک قشقاییم

پسرای ترک یکم پرتوقعن از این نظر ک خانما کاری خونه رو زیاد بکنن و مهمون داریشون خوب باشه 

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2740

تفاوت قومی که بالاخره یه جاهایی خودشو نشون میده اما لزوما معنیش این نیست که زندگیو خراب کنه

خیلیا هستن از دو فرهنگ متفاوت باهم زندگی نیکنن چون تفاوت های همدیگه رو پذیرفتن و دیکتاتورانه زندگی نمیکنن خیلیا هم دختر عمو پسر عمو هستن شیش ماه نمیتونن باهم زندگی کنن

همه چیز به خودتون بستگی داره اینکه چقدر میتونید با فرهنگ متفاوت از خودتون کنار بیاید

ن چون قومیت ها خیلیییییی  متفاوتند الخصوص فارس و ترک

صحبت کردیم مثلا از نظر رسوم ازدواج و چهار کاملا مشابه بودیم به جز شیربها ولی مثلا میترسم برم تو جمعشون همه ترکی صحبت کنند و من متوجه نشم و ایشون هم گفتن من حتما این مسئله رو تذکر میدم به خانواده و اطرافیانم  اما خب من نمیدونم این اتفاق واقعا میوفته یا نه شاید اصلا گوش ندن بهش