2733
2734
عنوان

شما بودید این خواستگار قبول میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 27 پست
تفاوت قومی که بالاخره یه جاهایی خودشو نشون میده اما لزوما معنیش این نیست که زندگیو خراب کنه خیلیا ه ...

خانواده‌شون خیلی واقعا روشنفکرن و تو اقوامشون هم این مورد زیاد بوده پسراشون با دختر فارس ازدواج کردن اما باز اون حس ترس دارم همیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من همشهری خودم بودن رد مکردم تفاوت فرهنگی نبود شاید از نظر سطح خانوادگی بوده ولی رد کردم اخر خواستگا ...

منم به این موضوع زیاد فکر کردم معلوم نیست بعدا چی میشه ولی میخوام واقعا تصمیمم هم عاقلانه باشه هم احساسی خیلی سخت شده برام تصمیم گیری مخصوصا وقتی دادیم های این مدلی خوندم کلا نا امید شدم 

ما همدبگه رو دوست داشتیم در ثانی چون موقعیتش خوب بود قبول کردم و دیدم تعصبی نیست

ایشون هم تعصبی نیست اصلا نمیدونم حالا قبول میکنه بیاد مشاوره یا نه این بنده خدا بعد چندین بار پیشنهاد قبول کردم باهاش ارتباط بگیرم هر چی میگم میگه باشه قبوله ولی خب اعتباری نیست😂

منم به این موضوع زیاد فکر کردم معلوم نیست بعدا چی میشه ولی میخوام واقعا تصمیمم هم عاقلانه باشه هم اح ...

اره ممکنه بعد ادم به مشکل بخورهه بهتر که حداقل از نظر سطح خانواده هم سطح باشن

اره ممکنه بعد ادم به مشکل بخورهه بهتر که حداقل از نظر سطح خانواده هم سطح باشن

حالا شانسمم خانوادم که به هر خواستگاری نه میاوردن و ایراد میگرفتن ایشون مورد پسندشون شده شدیدا🤦🏻‍♀️

از نظر خانوادگی هم سطحیم 

به نظرم صبحت کنید تا از نظر فرهنگی هم بیشتر با رسم رسمشون اشنا بشید،،و برید پیش مشاور دوتایی اگه به نتیجه رسیدی که مبارک وگرنه ایشالله یکی دیگه بهتر