2733
2734

بعد از خوردن ۳تا قرص اورژانسی

الان یه هفته ایه ک هی ترشحات قهوه ای رنگ ازم خارج میشه

نمیدونم چرا اینجوری شده اون دوتا قرص قبلی رو ک خوردم اینجوری نشدم سومی رو ک خوردم همش ترشح قهوه ای میاد ازم

میترسم دکتر برم🥹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سه تا رو چه وقت خوردی؟ 😕

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2731

مجردم حیلی وارد نیستم ولی در سال نباید بیشتر۳ تا بخوری اورژانسی خیلی قویه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2740
تو یه ماه

ای وااای زدی داغون کردی سیستم بدنتو که 😕😕😑😑

از عوارض اونه

دیگه مصرف نکن

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
نه دیگ غلط بکنم ینی چی داغون کردم اینجوری نگین میترسم

عزیزدلم ببخشید

چیز خطرناکی نیست

گفتم که دیگه مصرف نکنی

سالی فوووقش سه تا، تو در عرض یه ماه

تعادل هورمونات به هم ریخته

برو دکتر حل میشه 

2706