2752
2734
عنوان

ناهار با گوشت مرغ و چرخ کرده کمک

221 بازدید | 22 پست

بچه ها مامانم داره دیوونه میشه کمک کنید. با گوشت چرخ کرده و مرغ چه غذایی هست که جدید باشه خوشمزه باشه؟ ماکارونی نباشه تازه خوردیم 

گوشت گوسفندی نداریم. با این دوتا بگید 

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گوشت چرخ‌کرده رو با پیاز داغ و سیب زمینی نگینی بذارین لای پلو😋 

لوبیا پلو 

کوفته قلقلی 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
کوکوی مرغ

کوکو نه. برنجی

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
مهمون دارین؟ یا برا خودتون

برای خودمون. بابام و خواهرمم دارن میرن سفر برای اون جاشون 

مرغ لا پلو

نه مرغ تازه خوردیم. یه چیز ترکیبی بگید

2706