2752
2734
عنوان

ناهار با گوشت مرغ و چرخ کرده کمک

221 بازدید | 22 پست

بچه ها مامانم داره دیوونه میشه کمک کنید. با گوشت چرخ کرده و مرغ چه غذایی هست که جدید باشه خوشمزه باشه؟ ماکارونی نباشه تازه خوردیم 

گوشت گوسفندی نداریم. با این دوتا بگید 

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گوشت چرخ‌کرده رو با پیاز داغ و سیب زمینی نگینی بذارین لای پلو😋 

لوبیا پلو 

کوفته قلقلی 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
کوکوی مرغ

کوکو نه. برنجی

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
مهمون دارین؟ یا برا خودتون

برای خودمون. بابام و خواهرمم دارن میرن سفر برای اون جاشون 

مرغ لا پلو

نه مرغ تازه خوردیم. یه چیز ترکیبی بگید

2706