2752
2739
عنوان

دعای توسل ❤️❤️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 51 پست
ممنونم عزیزه دلم الهی هر چ زودتر کنار عشقت خوشبخت بشی ..برای حاجت روایی خودت عزیران شرکت کننده آیت ا ...

برای شما ک استارتر حمد خوندم

برای دلم و بی قراری هایش والعصر می خوانم.⚘⚘⚘⚘
ممنونم عزیزه دلم الهی هر چ زودتر کنار عشقت خوشبخت بشی ..برای حاجت روایی خودت عزیران شرکت کننده آیت ا ...

فداتشم مرسی

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اسی جان واسه تو دلیام خیلی دعاکن 

فردا نوبت سونو دارم ۸ هفته دعا کن خدا دلمو شاد کنه😔😔😔🖤🖤

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

این بیماریم زود زود خوب شه خدا سرمایه لازم  رفتن به دکتر رو برام جور کنه

فقط دلم خدا میخواد وبس .....میخوام یه روزی برسه پرواز کنم تا افق غروب آسمان 😍🌹......................خداااااا ای کاش روزی برسه من عروس خونه ایی بشم که منو مثل دختر خودشون بدونن ،منو دوس داشته باشن ، متدین و از مومنات واقعی ات باشن واقعا با ایمان باشن و در راهت قدم بردارن منم بشم همنشین چنین افرادی ..............وسر تو بغل کسی بزارم  که از همه جهات در زندگی حمایتم کنه و بشه رفیق بشه همدم راستین ،صادقین .......پیشش یه زندگی الهی که خودت برام جور کنی داشته باشم وتا زنده ام از زندگیم نهایت لذت دنیا رو ببرم 🤍✨🍃دلم پر میکشه واس چنین زندگی که تارو پودش دست خداست.❤️خدا خودت برام جور کن ❤️آمین 

برامنو مامانم دعا کن . بابای مظلومم که ۴ماهه رفته پیش خدا برا اونم دعا کن بناحق زندانش کردن اونم بخاطر آبروش سکوت کرد بعد اومدن سنگ انداختن تو خونمون نفهمیدیم کی بود بابام از نگرانی سکته کرد

2740

فاطمه

دعا کنید امسال قبول شم واقعا خسته شدم دیگه!

انشالله همگی حاجت روا بشید

کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)...مهربونی گم نمیشه! یه روزیی یه جایی بهت برمیگرده💗