2752
2734

خوبه 

اما تو دعوت ب مصاحبه تاثیری نداره معدل.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله خوبه به نظرم . منم پارسال ۱۹ شدم امسال ترمیم نکردم . تا اینجا خوب پیش رفتید بقیه هم همینجوری پیش برید مطمینم به امید خدا قبولید بهترین رشته🤭🌱

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

عالیه خودم 18/5شدم پارسال سال اولی بودم و قبول شدم اگ خواستی نمراتم اینایی ک یادمه میگم

ریاضی19/75

دینی19/25

عربی18/5

ادبیات17/5

زبان19

جامعه13/5

جغرافیا 18/75

فنون18/5

فلسفه 18/5

تاریخ16

سلامت15/75

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
عجیب ترین نمرات،،درس های سختو ۱۸،۱۹ گرفتی،سلامت و جامعه از همه پایین تر!!!

جامعه رو خیلیییی خونده بودم تا 3شب داشتم میخوندم بعد خوابیدم 6صب بیدار شدم نمیدونم خدا زده بود منو اون روز صبحانه نخوردم و سر جلسه ضعف رفتم چشام تار میدید اصلا یه وضع بدی بودم و من فک میکردم تجدید میشم

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
خیلی فشاری شدم چرا سلامت و جامعه رو نخوندییی😂

😔😂سلامت دو روز فرجه داشت روز اخر شروع کردم به خوندنش و شب ک شد شروع کردم ب فحش دادن به خودم واقعا سخت بود من انسانی بودم 😔😂هیچی از زیست نمیفهمیدم واقعا سخت بود

جامعه رو خیلیییی خونده بودم تا 3شب داشتم میخوندم بعد خوابیدم 6صب بیدار شدم نمیدونم خدا زده بود منو ا ...

منم سر عربی اینجوری شدم صبحانه نخوردم سر سوالای خیلی آسون گیج زدم با اینکه میدونستم جوابو

عزیزم میشه بگی حقوق دانشجوییت چنده؟راضی هستی؟ 

این ماه حقوقم 7200بود خوابگاهیم هستم خداروشکر راضیم به رضای خدا ولی خب ماه قبل 570هزار تومن بهم دادن

2706