2752
2734
عنوان

کسی تجربه رفتن پیش روانپزشکو داره؟لطفاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 95 پست
اخه من رفتم حالا معروف هم بود انقد مطبش شلوغ بود با خودم گفتم چطور میتونه اصلا وقت بزاره واسه کسی مو ...

اگه نیاز به دارو داری حتما بخور

هرچی بگذره درمان نکنی شدیدتر میشه

مغز و روح هم مث جسم گاهی نیاز به دارو داره و اصلا چیز بدی نیس

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من کرج پیش سید حمید بخشایش رفتم ... سایت پزشک خوب تو گوگل فک کنم.

راضی بودی ازش؟

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
اگه نیاز به دارو داری حتما بخور هرچی بگذره درمان نکنی شدیدتر میشه مغز و روح هم مث جسم گاهی نیاز به ...

همون متأسفانه کسی رو نتونستم پیدا کنم که درست و حسابی باشه و دارو بگیرم متأسفانه الان جسمم بشدت بهم ریخته 

راضی بودی ازش؟

عالی بود‌.. هم راهنمایی میکرد هم داروهاش سبک بود و ارامش میدادن خاب اور و گیج کننده نبود ک حالم بد بشع خیانت دیده بودم و ب ارامش رسیدم 

کلی هم انرژی میداد حس خوب ازش گرفتم 

عالی بود‌.. هم راهنمایی میکرد هم داروهاش سبک بود و ارامش میدادن خ اب اور و گیج کننده نبود ک حالم بد ...

اسم داروتو یادت میاد؟

همون متأسفانه کسی رو نتونستم پیدا کنم که درست و حسابی باشه و دارو بگیرم متأسفانه الان جسمم بشدت بهم ...

کدوم شهری گلم

عزیزم من دوبار رفتم و هر دوبارشم بعد از گرفتن داروها بخاطر تر از اعتیاد ب قرص تصمیم گرفتم خودم حالمو عوض کنم و تونستم خیلی سخته من همه اینایی ک گفتی گذروندم چ بسا بیشتر ولی باید یکم شرایط و سبک زندگیتم عوض کنی تا جواب بگیری 

رهاکین. فلوکسیتین پیشش ویزیت شدی؟  داروها و بدون نسخه نمیدن... اگه حالت بده حتما برو پیشش&nb ...

نه من پیش یه دکتر دیگه رفتم 

اسنترا داده بهم

نه من پیش یه دکتر دیگه رفتم  اسنترا داده بهم

گیجت نکرده.؟ ب نظرم سنگینه راضی ای؟؟ پیش کی رفتی؟

فقط پیش غزاله ربیع نرید 

من رفتم کلی دارو داد فقط میخابیدم و گیج بودم. ذهنم بدتر میشد بیشتر راجع ب اون قضیه فکر میکردم...

گیجت نکرده.؟ ب نظرم سنگینه راضی ای؟؟ پیش کی رفتی؟ فقط پیش غزاله ربیع نرید  من رفتم کلی دارو د ...

تازه ۲ روزه میخورم 

من اختلال اضطراب اجتماعی دارم و همینطور ترس از پانیک

جایی میخواستم برم از استرس و اضطراب میمردم

من تهران رفتم

دکترم گف عوارض قرص ضدبارداریه

2706