2752
2734
عنوان

کسی تجربه رفتن پیش روانپزشکو داره؟لطفاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 95 پست
مطمئنی؟  ببین حتی اگه یه تیکه طلا هم داری نگو پول ندارم چون من طلا فروختم و رفتم اگه طلا نداشت ...

کی گفته روان‌پزشک هزینه نداره، الان هم داروها گرون شدن، هم هزینه ویزیت متخصص روان‌پزشک. در کل خدمات مربوط به سلامت روان چه روان‌پزشک چه روان‌شناس پرهزینه‌ شدن به شدت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انقدر تا الان سعی کردم اخه ببین یکی ورزشه که من فعلا تا چند ماه ممکن نیست برم یکی سفره که کسی نیس ...

منم همه هینارو داشتم ب سختی زیاد با اون اضطراب و حال بدی ک دیگه خودت تجربه کردی یه کار پیدا کردم رفتم سر کار بعدم یه ماه قبل سر کار نیم ساعت رفتم باشگاه بعد یه ماهم دیگه نرفتم ولی کلا بخوام بگم سه ماه طول کشید یکم خوب شدم و هعی این حالا در رفت و امد بود بعد از چهار ماه نرمال شدم و پنج ماه ک شد کملا برگشتم ب همون ادم قبلی تو این مدت خیلی چالشا داشتم خیلی حال بدیا داشتم ولی گذشت خداروشکر خداروصد هزار مرتبه شکر واقعا ته زندگی افسردگیه

کی گفته روان‌پزشک هزینه نداره، الان هم داروها گرون شدن، هم هزینه ویزیت متخصص روان‌پزشک. در کل خدمات ...

نمیگم رایگانه که میگم سنگین نیست نسبت به تراپیست 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸