2733
2734
عنوان

فقط دلم به کابر ۰۰۱۰ خوش بود که اونم😭😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2059 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از پسرهای رمانتیک بترس و طرفشون نرو،مرد هر چه خشن و جدیتر باشه ومنطقی،احتمال خیانت کردنش کمتره،،این مردهایی ک مدام ازت تعریف میکنن و دوستت دارم میگن مطمین باش دارن ی علطی میکنن و از عذاب وجدان این کارهای رمانتیکو انجام میدن.ک روی اون غلطه اضافشون سرپوش بذارن😅

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
همه حرفاش فکر کنم چاخان بود

دوتا کاربری داشت

با یه کاربری از خوشبختیاش میگفت فقط

با یه کاربری از بدبختیاش

ولی در کل من متوجه شده بودم همسر ایشون یه مشکلی داره...چون زیادی داخل نشون دادن عشقش اغراق میکرد یا هر گلی که میخرید روش مینوشت غلط کردم🤦🏻‍♀️

واقعا امیدوارم زندگی اون خانم درست بشه...هیچ زنی لایق همچین چیزی نیست

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
ایشونم مثل همه زوجین مشکل داشتن ولی شفاف سازی نشد پس حرفی دربارش نمی‌زنم. ولی اگر دل بعضیا خنک شد یا ...

دقیقا 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

منو یاد یکی از همکاری همکارام انداختی.که میگفتن زندگی رومانتیک داشتن صبحا خانمش رو با نوای موسیقی بیدار میکرد. یکدفعه یک دسته گل بزرگ میذاشت رو میز کارش تو اداره.

به خانمش خیانت کرد کارشون به پلیس و 110کشید.

آخرش خانمش بخشیدش و بعلت خجالت مهاجرت کردن به یکی از همین کشورهای اطراف.

کسایی که می‌خوان ختم سریع قرآن انجام بدهند از روخوانی تحدیر استفاده کنن.یا برنامه رو خوانی قرآن تحدیر نصب کنن.
دقیقا 

چقدرم ذوق کردن بعضیا و نظریه دادن 😅

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
از پسرهای رمانتیک بترس و طرفشون نرو،مرد هر چه خشن و جدیتر باشه ومنطقی،احتمال خیانت کردنش کمتره،،این ...

دیگه حالا اینم که بگه دوست دارم و تعریف کنه که نشانه خیانت نیست

ولی

همسر اون کاربر دیگه زیادی داخل ابراز عشقش اغراق میکرد.مثلا یه دسته گل میخرید روش مینوشت غلط کردم...

کلا من از حرفای اون کاربر فهمیده بودم همسرش یه دسته گلی مثل خیانت به آب داده و عذاب وجدان داره....

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2706