2752
2734

من قطره دایمتیکون پسرم که یک ماهشه رو ساعت 3.5داده یودم یادم رفته بود الان دوباره دادم ساعت 7چیکار کنم اگه تجربه دارین بگین چیزیش نشه بچه ها😟😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه دکتری ، بچه من کولیک و رفلاکس شدید داشت دکترش تا پایان دو ماهگی می گفت اجازه تجویز هیچ دارویی را ...

پسر من هم رفلاکس داره هم کولیک ،اگر رفلاکسش دیر درمان بشه کل مجرای تنفسیشو میسوزونه تازه پسر من رفلاکس پنهانم داره

پسر من هم رفلاکس داره هم کولیک ،اگر رفلاکسش دیر درمان بشه کل مجرای تنفسیشو میسوزونه تازه پسر من رفلا ...

تو یک ماهگی چطور تشخیص رفلاکس دادن، بچه من تا نه ماه بالا میآورد ، اما چون وزن می گرفت دکترش می گفت مشکلی نیست، ماه اول مدام بالا میاورد، چند تا متخصص بردم همه گفتن فعلا نمیشه تشخیص رفلاکس داد، برا کولیک هم ننو و پستونک را پیشنهاد دادن همه

تو یک ماهگی چطور تشخیص رفلاکس دادن، بچه من تا نه ماه بالا میآورد ، اما چون وزن می گرفت دکترش می گفت ...

چون پسر من رفلاکسش پنهانه توی خواب وقتی اسید معدش مباد بالا خفه میشه ،کبود میشه،من براش تشک‌مخصوص رفلاکسم گرفتم بعد شیر خوردنم یه رب عمودی نگهش میدارم و به پهلو میخوابونمش بازم تاثیر نداره بهمون دلیل دکتر دارو میده. چرا عزیزم بچت استفراغ شدید داشته باشه و حالت ادامس جویدن داشته باشه و علائم دیگه رو مشخص میشه. من خودم متوجه شدم پسرم رفلاکس داره ینی دکتر متوجه این موضوع نمیخواد بشه؟!

2740
تو یک ماهگی چطور تشخیص رفلاکس دادن، بچه من تا نه ماه بالا میآورد ، اما چون وزن می گرفت دکترش می گفت ...

امیدوارم پسرتون مشکلی نداشته باشه ولی درمان دیر هنگام رفلاکس به بچه اسیب جدی میزنه هم تغذیش در سالهای بعدیش هم وزن نگرفتنش.