2752
2739
عنوان

کی گفته فامیل بده ؟

135 بازدید | 13 پست

امروز ظهر تو جاده فرعی که خلوت بود تصادف کردم دوتا آدم لات و بی سرپا که اونا مقصر بودن در قضیه تصادف 

اومدن پایین منم اشتباه کرده بودم اومدم پایین ببینم چی سر ماشین اومده 

ماشین من هیچی نشده بود ولی ماشین اونا آسیب دیده بود..

یهو باهام درگیر شدن میگفتن باید الان خسارت بدی 

منم گفتم پلیس میاد تعیین تکلیف می‌کنه شما مقصر بودید 

اونا میگفتن نه 

گوشی برداشتم زنگ بزنم پلیس و شوهرم گوشی از دستم گرفتن 

(در این مدت چند نفر و چند ماشینی رد شدن اما اصلا دخالت نکردن فقط نگاه کردن)

منم که داشتم با اونا بحث و داد و بیداد می‌کردم 

پسر داییم از اونجا رد شد 

وایساد و اومد پایین 

حدودا ۲۵ سالشه

وقتی دیدمش انگار دنیا را بهم دادن 

استرس و دلهره ام فروکش کرد

دستام دیگه نمی‌لرزید 

(اون وقت فهمیدم آشنا و فامیل که از خون خودته چقدر در این مواقع خوبه آرامش میده)

پسر داییم بعد کمی حرف باهاشون درگیر شد 

دوستای پسرداییمم باهاش بودن ۳ نفر بودن با پسرداییم...

ریختن سر اون ۲ تا لات بی سرپا بیخود از اونا که سرتاپا سیاه می‌پوشن و...

گوشیمو گرفتن ازشون 

خوب کتکشان زدن و فراریشان دادن 

واقعا فامیل خوب هیچ وقت بد نیست (البته فامیل داریم از صدتا دشمن بدتره) ولی فامیل خوب هرچقدر بیشتر تکیه گاهت بیشتر پشتت بیشتر 

من این پسرداییمو ۳ سال بود ندیده بودم ولی الان اینجور نجاتم داد در حالی که آدما بی تفاوت رد میشدن

تکیه گاه و پشت داشتن یعنی این 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
پسردایی های ما جز اونان که بی تفاوت رد میشن. واسه همین میگیم به درد نمی خورن 🤣

مطمئن باش بی تفاوت رد نمیشن آدم هرجور باشه نسبت به کسانی که خون مشترک دارن غیرت داره..

چون بی آبروییش طعنه سر خودته 

الان اینقدر آدم دیدم که شوهر و خانواده شوهر طعنه پسردایی و پسر عموهاشو بهش زدن که معتاد یا بی آبرو یا... بودن 

یا دیدم زن به شوهرش طعنه فامیل هاشو زده ‌..

فامیلای ما جلو روت دوستن پشت سرت دشمن من دیگه به کتفمه

مطمئن باش هرجور باشن در اینجور مواقع 

بی تفاوت رد نمیشن آدم هرجور باشه نسبت به کسانی که خون مشترک دارن غیرت داره..چون بی آبروییش طعنه سر خودته 

الان اینقدر آدم دیدم که شوهر و خانواده شوهر طعنه پسردایی و پسر عموهاشو بهش زدن که معتاد یا بی آبرو یا... بودن 

یا دیدم زن به شوهرش طعنه فامیل هاشو زده ‌..

مسئله اینه ما دخترخاله دختر دایی پسر خاله ایناها باهم خوبن و بهتر بگم شخصیت های خوبی دارن

اما اینقدر مامان و باباهاشون مضخرفن ترجیح میدم همون دوری دوستی بمونه 😶

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
مسئله اینه ما دخترخاله دختر دایی پسر خاله ایناها باهم خوبن و بهتر بگم شخصیت های خوبی دارن اما اینقد ...

عزیزم من با این پسرداییم هیچ ارتباطی ندارم ۳ ساله حتی ندیدمش... منظورم اینه آدم هرچقدر آدم پشتش باشه که باهاش خون مشترک داشته باشه تکیه گاه و پشتش بیشتره..

هیچ آدمی هرجور باشه در چنین مواقعی که من گیر کردم 

از کسی که باهاش خون مشترک داره بی تفاوت نمی‌گذره و غیرتش اجازه نمی‌ده 

استارتر عزیز دل من برادرام پشتمو خالی کردن، معلومه نمی تونم دل خوش کنم به فامیل. من فقط به خودم تکیه کردم و بس. نه حتی پدر و مادرم.

البته شوهرم هم که دیگه بخشی از وجودمه.

من مطمئنم زابل و کابل یه داداش دیگه هم داشتن به اسم حبه بابل   
عزیزم من با این پسرداییم هیچ ارتباطی ندارم ۳ ساله حتی ندیدمش... منظورم اینه آدم هرچقدر آدم پشتش باشه ...

خلاف حرفت بهم ثابت شده توسط فامیل ❤️

عمو دایی بی غیرت تر از مال من ندیدی

ولی خوبشم هست دقیقا همینی که میگی دیدم تو اشناها

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅