2752
2734
عنوان

مواظب شوهراتون باشین 🤦‍♀️

1718 بازدید | 94 پست

واااای خانوما امروز من ارایشگاه یکی از دوستام رفتم ی چیزاایی تعریییف کردن پشمام ریخت 

میگفتن اینجا زنای خراب و صی۰غه ای زیاد میان 

یکیشون تعریف میکرده یارو با اینکه بی پوله و وضع خوبی نداره انقدر خرجش میکرده ک خدا میدونه میگفتن نشسته بوده اینجا زن اولش و فحش میداده و میگفته خداکنه زودتر طلاق بگیره

شوهر اشغالشم ی چیزایی از زن اول تعریف کرده بوده واسه این باهم مسخرس میکردن زن اولشو 

ینی ی دونش این بود چن تای دیگه هم تغریف کرد 

فقطم میگفتن این زنای خراب ب خودشون میرسن اصلاااا هم خوشگلی ندارن 

خلاصه اگ اینو میخونین ب خودتون برسین و حواستون ب زندگیتون باشه ک خونه خرابکن زیاده☹️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فساد خیلی زیاد شده و به هرزگیشون بعنوان زرنگی نگاه میکنن جالبه زمون قدیم هم روسپی گری بود اما اصلا دست رو زندگی کسی نمیذاشتن فقط شغلشون بود الان متاهلا فاسد شدن و شغلشون روسپی گری نیست

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
من که از شوهرم خیالم راحته

فقط زمانی از زن یا شوهرت خیالت راحته که بدونی عقیمه 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706