2752
2739
عنوان

مواظب شوهراتون باشین 🤦‍♀️

1718 بازدید | 94 پست

واااای خانوما امروز من ارایشگاه یکی از دوستام رفتم ی چیزاایی تعریییف کردن پشمام ریخت 

میگفتن اینجا زنای خراب و صی۰غه ای زیاد میان 

یکیشون تعریف میکرده یارو با اینکه بی پوله و وضع خوبی نداره انقدر خرجش میکرده ک خدا میدونه میگفتن نشسته بوده اینجا زن اولش و فحش میداده و میگفته خداکنه زودتر طلاق بگیره

شوهر اشغالشم ی چیزایی از زن اول تعریف کرده بوده واسه این باهم مسخرس میکردن زن اولشو 

ینی ی دونش این بود چن تای دیگه هم تغریف کرد 

فقطم میگفتن این زنای خراب ب خودشون میرسن اصلاااا هم خوشگلی ندارن 

خلاصه اگ اینو میخونین ب خودتون برسین و حواستون ب زندگیتون باشه ک خونه خرابکن زیاده☹️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فساد خیلی زیاد شده و به هرزگیشون بعنوان زرنگی نگاه میکنن جالبه زمون قدیم هم روسپی گری بود اما اصلا دست رو زندگی کسی نمیذاشتن فقط شغلشون بود الان متاهلا فاسد شدن و شغلشون روسپی گری نیست

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
من که از شوهرم خیالم راحته

فقط زمانی از زن یا شوهرت خیالت راحته که بدونی عقیمه 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740