2752
2734
تخم مرغ ی بار زدم کل لباسام بو گرفت برای موهای بلند خوب نیس

منم موهام خیلی بلنده الان تا پایین باسن هست  میزنم هنوز 

چون با اب ولرم رو به سردی میشورم هیچ بویی نمیگیره امتحان کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون که تخم کتان رو بجوشونی بزنی؟ یکم باز تر توضیح بده که چقدر بمونه و اینا وهفته ای چندبار

تخم کتان س قاشق بریز توی دو لیوان آب بجشون ایقد بجوشه ک ژل ش بعد بزار سرد ش یذرهه بعد بریز ت جوراب فشارررر بدههه تا ژلش از تخم کتان در بیاد

ت گوگل بزنی طرز تهیشو میبینی

منم موهام خیلی بلنده الان تا پایین باسن هست  میزنم هنوز  چون با اب ولرم رو به سردی میشورم ...

عزیزم تخم مرغ رو چه جوری استفاده میکنی برای مو؟

S🦋Mمیشه دعاکنید به بهترین شکل من وعشقم بهم برسیم🥲
ببین یه بار یکی بهم گفت با تاید دستی موهاتو بشور من این کارو نکردم خیلی ترسیدم خب  ولی یکم بعد ...

تاااید؟؟؟؟ 

خیلی دوس دارم بدونم اولین بار کی و چرا روی موهاش امتحان کرده 😂

اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن من اومدم برای چندلحظه از زندگی فارغشم نه اینکه باشما بحث کنم .. ممنون 🙏
تخم کتان س قاشق بریز توی دو لیوان آب بجشون ایقد بجوشه ک ژل ش بعد بزار سرد ش یذرهه بعد بریز ت جوراب ف ...

بعد اینکه به سرت میزنی،میشوری یانه؟

S🦋Mمیشه دعاکنید به بهترین شکل من وعشقم بهم برسیم🥲
2706