2752
2734
موهاممم تا بالای باسنم بود از وقتی این کارو میکنم اومده روی باسنم هفتی س بار ژل کتانو میزنم ریزش م ...

از کجا میخری

خدایا خودت تو اوج ناامیدی امیدوارم کردی😊😊😊خدا خودت نگهدارش باش🙏🙏🙏
تاااید؟؟؟؟  خیلی دوس دارم بدونم اولین بار کی و چرا روی موهاش امتحان کرده 😂

آره بابا بزرگ منم یه بار گفت با تاید می‌شورم همه موهای پسراش ریخته ولی خودش خیلی موهای قشنگی داره منم میترسم امتحان کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم تخم مرغ رو چه جوری استفاده میکنی برای مو؟

نخود میذارم تو اب بمونه دوسه روز بعد که جوونه زد یکم‌سرش 

میذارم روگاز یکم بجوشه بعد که خنک شد میریزم تو میکسر میکس که شد 

تخم مرغ میریزم رو نخودای میکس شده دوبارع میکس میکنم 

بعدم میذارم رو تمام موهام یه پلاستیک میکشم بعدم یه حوله رو سرم 

چهار پنج ساعت میذارم بمونه بعد میشورم

تاااید؟؟؟؟  خیلی دوس دارم بدونم اولین بار کی و چرا روی موهاش امتحان کرده 😂

آره ببین برای خودم خیلی ترسناک بودم بشورم موهامو با تاید دستی

ولی خب دلو زدم به دریا شستم 

والانم دیگه با همون میشورم از شامپو استفاده نمیکنم

آره ببین برای خودم خیلی ترسناک بودم بشورم موهامو با تاید دستی ولی خب دلو زدم به دریا شستم  وا ...

خدایی راس میگی؟؟ ریزش موت برطرف شد؟

اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن من اومدم برای چندلحظه از زندگی فارغشم نه اینکه باشما بحث کنم .. ممنون 🙏
ژل کتان چطوری درست کتیم؟

تخم کتان س قاشق بریز توی دو لیوان آب بجشون ایقد بجوشه ک ژل ش بعد بزار سرد ش یذرهه بعد بریز ت جوراب فشارررر بدههه تا ژلش از تخم کتان در بیاد

ت گوگل بزنی طرز تهیشو میبینی

میشه عکس موتو بذاری

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

یکی تو نی نی سایت گفت برام از اینستا یه لینکی رو که همه به اسم سوگند میشناسن دنبال کردم یه ماهه هرچی رو گفته انجام میدم ریزش مو خیلی خوب شده خیلی خوشحالم حنا و قهوه و سدر زدم موهام رنگ موهام مشکی بود چقدر خوش رنگ شده 😍

2706