2737
2734

پارسال فروردین ماه رفتیم مشهد شب اول که رسیدیم نیت کردم اگر غذای حرم به اسمم دربیاد یعنی امام رضا حاجتم رو میده شاید باورتون نشه همون شب اول که اسمم رو زدم درومد با اینکه کل خانواده زده بودن فقط اسم من درومد چند ماه بعدش حاجتی که چند سال بودنمیگرفتم گرفتم. امسال شنیدم میخوان ببرن کربلا دانشگاهمون منم اسم نوشتم ولی احتمالا نرم چون مشکلی دارم تو دلم نیت کردم اگر آخرین هدیه روز دختر رو به نحوی (حالا رفتن به کربلا بود نیتم ولی ببین چه کرد برای جبران) از امام حسین بگیرم یعنی امسال حاجتمو امام حسین میده . امروز رفتم جایزه یک مسابقه رو که شرکت کرده بودم بگیرم انتظار هرجایزه ای داشتم جز این ،🥺 تربت کربلا با سنگ کربلا رو تو یک جعبه خیلی قشنگ تزئین شده گذاشته بودن تا سال دیگه این موقع اگر حاجتم رو گرفتم باز میام میگم بمونه به یادگار تا سال بعد ،❤️🌺🌹

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹

تو تاپیک قبلم هم گفته بودم که نیت کردم آخرین هدیه روز دختر رو از امام حسین بگیرم

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .