2733
2734
عنوان

مادرا شما راضی هستین؟

196 بازدید | 16 پست

از اینکه مادر شدین؟ 

شده مثلا پشیمون بشین یا حسرت کسی رو بخورین ک بچه نداره و راحته!؟؟؟ 

ممنون میشم وقتی برای استارتر پست میذارم جز ایشون کسی ریپلی نکنه👍🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پشیمون نیستم ولی گاهی واقعا دلم میخواد با یه دکمه خاموششون کنم 

امروز برای فرار رفتم تو راه پله ها نشستم بهشون گفتم اگه بیاید دنبالم خودتون میدونید 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

واای خدایا! 

هرگز هرگز! هروقت خنده و بازی بچههام رو میبینم از ته دلم شکر میکنم.

ان شاالله ۸دا به همه ی اونهایی که بچه دوست دادن فرزندان سالم و صالح بده

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b

هزاربار خداروشکر  اصلا محاله پشیمون بشم یا حسرت بخورم بدون شک من عشق و شیرینی و لذتی‌رو دارم تجربه میکنم که اون  خانواده‌ای که تصمیم گرفتن بچع نداشته باشن محالهههههههه هیچ‌وقت تو زندگیشون تجربه کنن 

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

اره 

ولی نه به خاطره بچم 

به خاطره پدرش که نفرت انگیزه 

میگم اگه بچه نبود محکوم به این زندگی نمیموندم 

ماجوانی را میان خاک مدفون کرده ایم 😔بس که در پایان هر شادی در آمد پیر ما 😔
پشیمون نیستم ولی گاهی واقعا دلم میخواد با یه دکمه خاموششون کنم  امروز برای فرار رفتم تو راه پل ...

عزیزم

اتفاقا اون روز از مادرم پرسیدم خیلی جدی گفت برمیگشتم عقب هیچوقت بچه دار نمیشدم به استرس و مسئولیتش نمیارزه. همه هم تو خانوادمون مخالف بچه بدنیا اوردنن جوری که بگی حاملم انگار جنایت کردی. من ولی تو اقدامم بعد بارداری هم قرار بگم ناخواسته بود😂😂

اتفاقا اون روز از مادرم پرسیدم خیلی جدی گفت برمیگشتم عقب هیچوقت بچه دار نمیشدم به استرس و مسئولیتش ن ...

دقیقا منم برای همین چیزا دوست ندارم مادر بشم

2706