2737
2739

منم درگیرشم میگن دوسین خوبه مداوم مصرف کنی

میشه لطفا برای سلامتی و ظهور حضرت مهدی عج یه صلوات بفرستی🌹 ❣ الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ ❣💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک💚      «سلاما على قلبُ يتألمَ قبلُ المنامِ ويبكيُ بكاءَ العالمُ ولمِ يشعرَ بهِ احدُ.»سلام بر قلبی که قبل از خواب درد می‌کشد و به وسعت دنیا می‌گرید و کسی آن را احساس نمی‌کند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزن تو نت علایم بلغم رو بخون ببین داری 

ما تازه فهمیدیم بلغم شدید داریم شروع کردیم غذامونو اصلاح کنیم 

چندتا علامتش چاقی شکم،خلط پشت حلق،یبوست،خستگی و خواب آلودگی،حواس پرتی ...

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2731

دوست عزیز من شاید بالای ۵ ساله این مشکل رو دارم و به شدت اذیت میشم ،دکتر گفت الرژیه بسیار شدید دارم و سینوزیت هستش ،راه درمانش فقط سرم شستشو بگیر از راه بینی بکش و از دهان خارج کن تا مشکلت بر طرف شه

غلبه بلغم داری؟

اگه داری 

تا میتونی از لبنیات پرهیز کن کلا ماست دوغ شیر پنیر خامه نخور

خیار گوجه اصلا نخور 

چای دارچین بخور بلغم زدا بخور 

خلط گلوت از بین میره

2740
یکم میگی از اصلاح مزاجت؟منم دارم میکنم

دکتر نرفتم ولی شروع کردم سردیجاتو کم کردیم مثلا شیر با خرما خورده بشه یا با عسل،پنیر با گردو،قبلا پنیر خالی زیاد میخوردیم بعد این صبحانه یا تخم مرغ یا پنیر و گردو یا کره بادوم زمینی و عسله،دوغ بعد این نمیخوریم،قبلا خیلی زیاد می‌خوردیم 

فعلا تازه شروع کردیم رعایت رو،ولی تمام سعیم اینه یا سردی نخوریم یا با مصلحاتش بخوریم  

شما چیکار میکنین؟

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
دکتر نرفتم ولی شروع کردم سردیجاتو کم کردیم مثلا شیر با خرما خورده بشه یا با عسل،پنیر با گردو،قبلا پن ...

منم همینا ب علاوه روزی یبار چای دارچینو زنجبیل 

چون چای سیاه خودش سرده 

قرص بلغم زدا هم خریدم خیلی خوبه حتما بخرین از عطاری 

اب دهنم ک شبا میرفت رو بالش قطع شده

عسلو سیاه دانه رو ترکیب کن ناشتا ی قاشق کوچیک بزار دهنت 

خیلی مهمو تاثیر گذاری زیادی داره

2706