2733
2734
عنوان

به نظرتون دوست پسرم داره بهم دروغ میگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچ کاریم نکرده باشن بوس و اینارو داشتن به قولی تا بالاتنه و کشتی جلو رفتن 😁😁😁😁 تو فک کن دوتا ج ...

چون پارتنترم اخه قصدش جدیه و اینجوریه ک تا وقتی مطمئن نشه طرفش ادم مطمئنیه باهاش خاطره نمیسازه

به پیر به پیغمبر من میرم خونه دوستم هیچ کاری نمیکنیم

دوستت یا دوست پسرت ؟؟

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
ببین نمیگم همه ولی اکثر پسرا تجربه نزدیک به..... و داشتن  بنظرم این اقاپسر که این همه صداقت دا ...

اخه بحث اینه که میترسم بم دروغ گفته باشه یا پنهون کرده باشه . وقتی ازش پرسیدم وقتی رفتین خونه خالی چیکار کردن یجورایی ناراحت شد و گفت اره فک کردی چون رفتم باهاش خونه ینی هزارتا کار کردم؟ 

چون پارتنترم اخه قصدش جدیه و اینجوریه ک تا وقتی مطمئن نشه طرفش ادم مطمئنیه باهاش خاطره نمیسازه

به نظرم س .کس نداشتن ولی بوس و بغل و شاااایدددد یکمم حرکات بالاتنه داشته باشن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
قطعا کیس داشتن ولی فکر نمیکنم تو ۳ _۴ ماه طرف س.ک.س کنه نمیدونم البته بستگی به دختره هم داشته

بوس و اینارو مطمئنم خودم. ولی اخه نظر منم همینه توی این ۳ ، ۴ ماه احتمالش کمه ک س...کس داشته باشن

دوستم که پسره

خب دیگه اون دوستته ،دوس پسرت نیست که بهش احساس داشته باشی یا اون بهت احساس اون مدلی داشته باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا نشدهک با هم تنها باشن اونم تو خونه تجربیات من اینو میگه  ولی مهم این ایندشه ک باهاته و گذ ...

عزیزم اخه گفتم ک ینی مجبور بودن برای دیدن هم برن خونه چون جز خونه اصلا جایی دیگه برای دیت نیس. بعدم من خب گذشته طرفم برام خیلی مهمه چون وقتی خودم تاحالا هیج تجربه ج.نسی رو نداشتم قطعا انتظار دارم پارتنرمم اینجوری باشه 

به نظرم در حد بوس وبغل داشتن نه س..ک..س

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
2706