2737
2734

الان دو سه باره گربمو بردم عقیم کنم یه دفعه تب داشت یه دفعه واکسن زدنش دفعه اخر گفتن باید این دوره فحلش تموم بشه بعد بیاری عقیمش کنی. خیلی گناه داره همه ش دور خونه میچرخه داد و بیداد میکنه. تجربه ای دارین؟

فحل یعنی چی؟

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نر یا ماده؟

ما گربه نرمون را عقیم کردیم. گربه ماده، ٦ ماهش هست. دامپزشک قرص ضد بارداری داد که هفته ای یکبار بدیم. اگر فحل شد در اون دوره هر روز باید قرص بگیره. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2740
اماده جفتگیریه

عزیزم ببرش بیرون تا کارشو بکنه گناه داره

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
مال ما بیرون میره.نگه داری گربه ماده سخته .ببر عقیم کن چون گربه های ماده فحل که بشن بی قرارن و این ک ...

طبقه چهارمیم گربه نر نمیشنوه صداشو 😄 هفته دیگه عقیم میشه تا اون موقع میخواستم ببینم چیکار میشه کرد

ماده س. گربه نر تو خونه ندارم در معرض بارداری نیست 

پس احتمالا قرص ضدبارداری می تونه کمکش کنه. البته من تجربه چندانی ندارم. چون اولین گربه ماده ای هست که داریم. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706